Szukaj

Dorosła córka Adama Małysza zaprezentowała się w nowej świątecznej fryzurze! W nowej odsłonie bardzo przypomina swoją śliczną mamę!

Adam Małysz, Izabela Małysz i ich córka Karolina Małysz są nękani

Adam Małysz, Izabela Małysz i ich córka Karolina Małysz są nękani

Karolina Małysz w nowej fryzurze

Karolina Małysz jest już dorosłą kobietą, córka Adama i Izabeli Małyszów wyrosła na przepięknej urody kobietę. Córka skoczka nie mieszka już z rodzicami, jednak na święta przyjechała do Wisły. Przy okazji świąt pokazała się w nowej fryzurze.

Święta u Adama Małysza

Adam Małysz tradycyjnie święta Bożego Narodzenia spędza w swoich kochanych górach, w rodzinnej Wiśle. Przy wigilijnym stole Adama zasiadły oczywiście jego piękna żona Izabela oraz dorosła już córka Karolina.

Przypomnijmy, że kobiety Adama Małysza od wielu lat są związane z jego wielką karierą sportową. Fani skoków narciarskich doskonale pamiętają, gdy w czasach największych sportowych sukcesów Polaka, to właśnie żona z córką towarzyszyły mu podczas największych zawodów. Karolinka była wówczas małą dziewczynką, natomiast atrakcyjna żona Iza, zawsze stała w cieniu słynnego męża.

Obecnie Karolina jest już dorosłą kobietą, natomiast piękna żona skoczka wreszcie może w pełni cieszyć się domowym ogniskiem z mężem. Podczas wigilijnej kolacji Karolina pochwaliła się pięknym świątecznym zdjęciem. Nie jest to jednak fotka przedstawiająca wigilijne potrawy, choinkę, czy też prezenty. Tym razem córka Adama zaprezentowała swoją nową fryzurę.

Dorosła już dziewczyna wygląda bardzo podobnie do swojej mamy. Bez wątpienia wyrosła na piękną kobietę, nie przypomina już dziewczynki spod skoczni kibicującej słynnemu tacie.

Zobaczcie jak się zmieniła Karolina Małysz.

Justyna Żyła zadała szyku na rodzinnej imprezie u Adama Małysza. Wszyscy mówią tylko o niej!

Piękna Iza Małysz i Adam Małysz zostali przyłapani w intymnej sytuacji! Scena jak z filmu dla dorosłych!

Dorosła córka Adama Małysza wstydzi się swojej pięknej mamy? Iza Małysz wyżaliła się na Instagramie


Karolina Małysz

Karolina Małysz

Karolina Małysz

Karolina Małysz

Iza Małysz z córką Karoliną

Iza Małysz z córką Karoliną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×