Ta piękność kiedyś była największą gwiazdą muzycznej VIVY. Ulubienica widzów zmieniła się nie do poznania!

Justyna Kozłowska z Vivy jak wygląda teraz

Justyna Kozłowska z Vivy jak wygląda teraz

Justyna Kozłowska kiedyś wędrowała po klubach przeprowadzając wywiady z uczestnikami imprez, a dziś jest mamą uroczych dzieci i vlogerką. Zmieniła nie tylko swój wygląd, ale i podejście do życia! Teraz liczy się dla niej coś zupełnie innego – rodzina i osobiste szczęście.

Jeśli nie pamiętacie kim jest Justyna Kozłowska to koniecznie musicie nadrobić zaległości. To ona była najpopularniejszą prezenterką muzyczną na początku lat dwutysięcznych. Na antenie nieistniejącej już Vivy prowadziła takie programy jak Club Charts, Street Charts oraz Viva Celebrations. Próbowała także swoich sił jako piosenkarka wydając singiel Zaczaruj mnie, który napisał dla niej Tomasz Lubert. Jesteście ciekawi, czym zajmuje się teraz i jak wygląda?

Justyna Kozłowska przeszła wielką metamorfozę. Nie tylko zewnętrzną, ale i wewnątrz samej siebie. Życie prezenterki odmieniło się o 180 stopni, gdy na świat przyszło jej pierwsze dziecko – córka Basia. Postanowiła rzucić pracę w telewizji i zająć się macierzyństwem.

Teraz Justyna jest mamą trójki uroczych szkrabów. Ma dwie córki Barbarę i Jadwigę oraz synka Romka. Z racji, że Justyna dobrze czuła się w towarzystwie kamery postanowiła wykorzystać  doświadczenie, które zgromadziła przez lata i przeszła na swoje!

Kozłowska jest teraz vlogerką i Influencerką. Prowadzi też swojego bloga 10 minut spokoju. Jest sobie sterem i okrętem, ponieważ filmy lądujące na jej kanale w serwisie YouTube są od początku do końca jej autorstwa. Sama nagrywa, montuje i rozwiązuje wiele matczynych problemów, dzieląc się wiedzą w zakresie parentingu.

Do tego wszystko była reporterka muzyczna wygląda zupełnie inaczej niż dwie dekady temu. Zobaczcie sami jak się zmieniła.

View this post on Instagram

Mój przyjaciel Antek (znamy się już prawie 20 lat ????) do dzisiaj wypomina mi w żartach moją rejestrację bez W na początku i upewnia się, że płacę podatki w Warszawie ????????????‍♀️ Ale na studiach jak trzeba było, to moja zawsze wolna chata była dyżurną imprezową bazą wypadową ???????????? __________________________________ Do czego zmierzam… mimo tego że uwielbiam Warszawę i a w jej Śródmieściu odnalazłam się perfekcyjnie, to jestem dumna z tego skąd pochodzę i lubię tu wracać! __________________________________ A gdzie Wasz rodzinny dom? Pozdrawia Was dziewczyna z Kujaw ???? P.S pozdrawiam również motocyklistę, który też się zatrzymał na tamie podziwiać widoki, ma chłopak rękę do zdjęć ???? ____________________________________ #wisła #zalew #zalewwłocławski #włocławek #kujawy #widoki #jestdobrze #momofthree #momof3 #instamateczka #matka #instamummy #rodzinne #miasto #10minutspokoju #vlog #vlogger #youtuber

A post shared by Justyna Kozłowska (@10minutspokoju) on

Zobacz: Dorota Szelągowska jeszcze bardziej schudła i to bez żadnej diety! W kilkadziesiąt sekund zmieniła się w wampa!

Zobacz: Julia Wieniawa w białej sukni wywołała poruszenie. I jeszcze ten opis „było cudnie”

Zobacz: Martyna Wojciechowska otwiera własną fundację „Niedługo urodzę”! To będzie jej drugie dziecko!


57488146_820930948282336_8562658415861831318_n
Justyna Kozłowska - Instagram

Justyna Kozłowska - Instagram

Justyna Kozłowska

Justyna Kozłowska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×