Julia Wieniawa pokazała się półnago! Na tak gorącą fotkę czekała cała Polska! Aktorce towarzyszy znany przystojniak w kolorowych majtkach!

Julia Wieniawa kiedyś, stare zdjęcia

Julia Wieniawa kiedyś, stare zdjęcia

Julia Wieniawa postanowiła dopieścić swoich wiernych fanów niezwykłym letnim zdjęciem. Seksowna aktorka zaprezentowała swoje wdzięki pozując w seksownym bikini!

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, o której obecność zabiegają wszyscy organizatorzy branżowych eventów. 20-lenia aktorka ma już na swoim konie sporo sukcesów. Jednym z nich bez wątpienia jest praca na planie dwóch filmów Partyka Vegi. Oprócz przygód z dużym ekranem Julka znakomicie sprawdza się także jako aktorka serialowa. Od kilku lat gra bowiem w hitowym serialu Rodzinka.pl.

Wieniawa zdobi okładki wielu kolorowych magazynów, jest twarzą znanych farb do włosów oraz ambasadorką niemieckich butów. Kariera młodej celebrytki ostatnio nabrała dodatkowego kolorytu. Temat jej ognistego romansu z Baronem nie schodzi obecnie z portali plotkarskich, jak również z pierwszych stron tabloidów. Julka idzie jak burza, a przy tym całym blasku fleszy oraz szalonej sławy nigdy nie zapomina o swoich wiernych fanach, których jej przybywa z prędkością światła.

Ostatnio Wieniawa postanowiła w szczególny sposób uszczęśliwić swoich internetowych wielbicieli. Celebrytka zrzuciła z siebie stylowe ciuszki i zaprezentowała się w całej krasie ubrana jedynie w seksowne kolorowe bikini! Dodatkową atrakcją fotki jest towarzyszący Julce rozebrany znany przystojniak. Tym razem nie jest nim Baron, a dużo młodszy kolega – Adam Zdrójkowski. Gwiazdy serialu Rodzinka.pl zafundowały sobie letnią zabawę w Tarzana!

Nie zabrakło także malunków maskujących pięknych ciałach młodych aktorów.

Julia Wieniawa pokazała ciążowy brzuch na Instagramie! Widok wprawił internautów w osłupienie!

 

Julia Wieniawa i Baron zostaną rodzicami? Gwiazda tak się rozpędziła, że wygadała się od razu o ślubie!

Julia Wieniawa bez stanika na tapecie w smartfonie Barona! Najnowsze zdjęcie gwiazdy podnosi ciśnienie!

 

 


Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski półnago

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski półnago

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski półnago

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski półnago

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×