Julia Wieniawa urządziła w swoim apartamencie profesjonalną sesję zdjęciową. Wygląda jak żywcem wycięta z katalogu

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pochwaliła się nowymi zdjęciami. Gwiazda urządziła w swoim domu profesjonalną sesję zdjęciową, której efekty opublikowała na Instagramie. 

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów. Chociaż w show-biznesie jest dopiero od kilku lat, to już zdążyła zbudować wokół siebie prawdziwe imperium. Młoda gwiazda nie może narzekać ani na brak zajęcia, ani na brak fanów. Jest rozchwytywaną aktorką, zachwycającą umiejętnościami wokalnymi piosenkarką, a także zdolną bizneswoman. Wszystko, czego się dotknie, dosłownie zamienia się w złoto. Julka jest artystką i wielką perfekcjonistką dlatego zdecydowanie nie może narzekać na zawodową nudę. Cały czas nie tylko rozwija własną firmę kosmetyczną i odzieżową, ale także pojawia się na planach filmów, seriali czy programów rozrywkowych.

Oczywiście cieszy się też ogromną popularnością w sieci. Jest jedną z najbardziej znanych influencerek wśród gwiazd młodego pokolenia. Na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Nie szczędzi kolejnych pięknych zdjęć, na które fani reagują z wielkim entuzjazmem.

Julia Wieniawa urządziła piękną sesję zdjęciową w swoim apartamencie

Julia zarabia krocie, a swoje pieniądze bardzo mądrze inwestuje. Chociaż lubuje się w markowych ciuchach i dodatkach z najlepszych domów mody, to przede wszystkim lokuje oszczędności w nieruchomościach. 22-letnia gwiazda jest już właścicielką trzech mieszkań, a ostatnie z nich nabyła za bagatela 2 miliony złotych. Znajduje się ono na ostatnim piętrze stołecznego apartamentowca, a kadry z wnętrz zachwycają fanów.

Gwiazda na bieżąco relacjonowała remont i pokazywała fanom, jak urządza swoje gniazdko. Zdecydowanie postawiła na kolory różowy i brązowy, a także połączenie nowoczesności ze stylem boho. W środku nie brakuje designerskich dodatków i mnóstwa roślin.

Właśnie na profilu aktorki pojawiły się fotki, które zostały zrobione w jej domu. Wieniawa pochwaliła się profesjonalną sesją zdjęciową, na której zachwyca nie tylko ona sama, ale także wnętrze jej apartamentu.

Fani od razu zareagowali na post Julki i twierdzą, że podkradną jej kilka patentów.

  • Ale ślicznie. Inspirujące wnętrza.
  • Świetny pomysł na obraz na sztaludze. Kradnę.
  • Ale piękne zdjęcia.
  • Piękne mieszkanie Julio. Jest powiewem świeżości.

Julia idealnie połączyła nowoczesny styl, z przytulnymi dodatkami, które nadały niepowtarzalnego klimatu. Trzeba przyznać, że ma smykałkę również do urządzania wnętrz, a jej dom wygląda jak prosto z katalogu. Uwagę zwraca też wspaniały taras pełen bujnej roślinności, na którym Julia uwielbia się opalać.


Julia Wieniawa - profesjonalna sesja zdjęciowa w domu

Julia Wieniawa - profesjonalna sesja zdjęciowa w domu

Julia Wieniawa - profesjonalna sesja zdjęciowa w domu

Julia Wieniawa - profesjonalna sesja zdjęciowa w domu

Julia Wieniawa - profesjonalna sesja zdjęciowa w domu

Julia Wieniawa - profesjonalna sesja zdjęciowa w domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×