Szukaj

Julia Wieniawa podpadła wyborcom jednego z kandydatów na prezydenta. Już chyba wiadomo na kogo zagłosuje

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa dotąd raczej unikała jakichkolwiek politycznych rozprawek. I właściwie nadal nie złożyła jednoznacznej deklaracji. Aktorka zamieściła tylko mema, który ją wyjątkowo rozbawił. Czyżby wskazała swojego faworyta na prezydenta?

Wybory prezydenckie 2020 są wyjątkowe pod wieloma względami. Nigdy dotąd nie było wyborów, które się nie odbyły, czyli te z 10 maja br. Nigdy nie było wyborów, które mają odbyć się ponownie, czyli w najbliższą niedzielę, 28 czerwca. Nigdy nie było wyborów, w których zmieniłby się kandydat jednej z partii. Nigdy też nie było wyborów prezydenckich, w których bezpośredni udział bierze cały rząd, a jeden z członków tego rządu przemawia z ambony sanktuarium na Jasnej Górze. Lista rekordów jest długa.

Prawdą jest także, że obecny prezydent wywołuje swoimi wystąpieniami mnóstwo kontrowersji, na które szczególnie reaguje środowisko artystyczne. Jest mnóstwo krytycznych głosów muzyków, filmowców, aktorów, a także plastyków, pisarzy, dziennikarzy i publicystów. Prezydent spotyka się nie tylko z głosami krytycznymi, ale jest także bohaterem wielu mniej lub bardziej dowcipnych memów.

Julia Wieniawa żartuje z Andrzeja Dudy. „To jest genialne”

Jeden z takich memów na tyle rozśmieszył Julię Wieniawę, że zdecydowała się nim podzielić na Instastory ze swoimi followersami. Grafika przedstawia kolaż zdjęć Andrzeja Dudy z jego wizyty w Małopolsce, która ucierpiała z powodu ulewnych opadów. Nic dziwnego, że Julię szczególnie rozbawił akurat ten mem, gdyż jest podpisany tytułem filmu z jej udziałem W lesie dziś nie zaśnie nikt, z dopisanym pytaniem po angielsku, czy będzie część druga tego horroru w stylu slasher.

Hahaha, przepraszam, ale to jest genialne – podpisała mema aktorka.

Wśród 2 milionów jej fanów są pewnie osoby o różnych poglądach politycznych. Oby te osoby nie były pozbawione poczucia humoru. I oby były także osobami o otwartych poglądach. Aktorka bowiem kilka dni temu pochwaliła się też swoją nową lekturą. To przebojowa historia homoseksualnej miłości syna amerykańskiej prezydent i księcia Walii.

Biorąc pod uwagę mem z prezydentem Dudą i fakt, że jego wyborcy traktują go śmiertelnie poważnie, ostro reagując na niewinne nawet żarty oraz gejowską lekturę Julii Wieniawy, można z dużym prawdopodobieństwem wskazać, że jej prezydenckim wyborem jest człowiek nowoczesny i otwarty światopoglądowo. Pytanie tylko który?


Instastory Julii Wieniawy

Instastory Julii Wieniawy

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa – wybory parlamentarne 2019

Julia Wieniawa – wybory parlamentarne 2019

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  hahhahaah

 • Gość pisze:

  ‚ jej prezydenckim wyborem jest człowiek nowoczesny i otwarty światopoglądowo’ – to jak rozkradną gospodarke żeby pamietala życ ‚otwartym swiatopoglądem’ a i pożartowac powinna jak pieniedzy jej braknie.

  • Zgadzam siw pisze:

   Ma racje. Praworzadnosc przede wszystkim.

  • Gość pisze:

   Nie przesadzaj. Jak przestrzeganie konstytucji odejdzie do lamusa to dopiero bedzie super. Ale coz-wazne zeby kasa za darmo byla nie?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×