Szukaj

Julia Wieniawa przez Antka Królikowskiego nie zagrała w mega hicie roku? Mamy oficjalny komentarz

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Julia Wieniawa zrezygnowała ze świetnej fuchy! Aktorka była zmuszona odrzucić propozycję Patryka Vegi i nie zagra w jego filmie Polityka. Dlaczego musiała podjąć taką decyzję?

Julia Wieniawa to bardzo zapracowana gwiazda. Obecnie skupia się na pracy na planie dwóch seriali. Oprócz tego spełnia się jako influencerka, która niemalże codziennie promuje na swoich social mediach nowe produkty, za które zgarnie niemałe pieniądze. Ostatnio jednak musiał odrzucić bardzo kusząca i dobrze płatną ofertę. Jak dowiedział się magazyn Party, aktorka podziękowała Patrykowi Vedze i nie zgodziła się na udział w filmie Polityka:

Julia dostała propozycję i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu. Zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem – tłumaczy jej mama Marta Wieniawa.

Chód głos w sprawie zabrała sama menadżerką Julki, nie ucichną głosy, że powodem była niechęć mieszani się Julki w politykę. Nie od dziś wiadomo, że pewne gwiazdy po prostu wolą nie angażować się w te sprawy, bo mogłoby to negatywnie wpłynąć na ich pr. A może powodem był udział Antka Królikowskiego w tym samym filmie?

Niemniej jednak 20-latka faktycznie ma ręce pełne roboty i nie wiadomo, czy jeszcze w te wakacje uda jej się wyjechać z ukochanym na wymarzony odpoczynek:

Do końca sierpnia razem z grupą Afromental jesteśmy w trasie koncertowej i przygotowujemy się do wydania nowej płyty. Mam nadzieję, że znajdziemy parę wspólnych dni na urlop jeszcze w te wakacje. A jeśli nie, to odbijemy to sobie jesienią i odpoczniemy wtedy na dłuższym wyjeździe. Kierunek? Na pewno malownicze tropiki – wyjaśnił muzyk.

Tak, czy inaczej, wakacje w tym roku są planowane!

Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu “Zawsze warto” zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]

Julia Wieniawa ostro przesadziła z opalaniem: “Chciałam więcej i więcej”! Baron zdrętwiał myśląc, że zabawia się z Olą Szwed!

Julia Wieniawa zafundowała Baronowi taniec w samej bieliźnie! Kochanek eksplodowal na Instagramie szczerym wyznaniem: “Jaram się Tobą jak pochodnia”!


Zawsze warto_Ada (Julia Wieniawa) i Italian (Dariusz Majchrzak)

Zawsze warto_Ada (Julia Wieniawa) i Italian (Dariusz Majchrzak)

Zawsze warto Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa), Dorota (Katarzyna Zielińska)

Zawsze warto Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa), Dorota (Katarzyna Zielińska)

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×