Szukaj

Nieznana twarz Julii Wieniawy! W obciachowym stroju stroju bawi się przy disco-polo! “Wieś tańczy i śpiewa” [WIDEO]

Julia Wieniawa postanowiła ostro poszaleć z wizerunkiem. Serialowa gwiazda zaprezentowała swój zmysłowy taniec, podczas którego pokazała się bez makijażu. Aktorka ma na sobie także mało atrakcyjną stylizację.
Julia Wieniawa obciachowa stylizacja

Julia Wieniawa w ostatnim czasie zaprezentowała się światu w wielu stylowych odsłonach, które znakomicie podkreśliły jej odchudzone kształty. Aktorka od dawna przejawia zamiłowanie do mody, zatem każda jej stylizacja jest efektem głębokich przemyśleń. W samym Sopocie 20-latka podczas kilkuminutowego debiutu w roli prowadzącej pojawiła się w 4 kreacjach. Nikt zatem nie przypuszczał, że perfekcyjnie zrobiona dziewczyna Barona zaprezentuje się fanom w mało atrakcyjnej oraz bardzo zaskakującej odsłonie.

Gwiazda nagrała szałowy filmik, na którym tańczy jak szalona w rytm muzyki disco-polo. Julka oprócz zmysłowych ruchów tanecznych zademonstrowała również ciekawy look modowy. Wieniawa ma na sobie złotą mini, beżowy top oraz ciemną ramoneskę w dziecięce gwiazdki. Raczej nie jest to hit wakacyjnego sezonu, o czym sama poinformowała w swoim wpisie:

Wieś tańczy i śpiewa – podpisała filmik.

Na zaprezentowanym wideo fani mieli problem z rozpoznaniem swojej idolki, która bez makijażu oraz markowych ciuchów wygląda bardzo zwyczajnie. Można przypuszczać, że Julka zrobiła sobie żart wcielając się w postać rzekomej Ady. Z całą pewnością widok Wieniawy w niemodnych ubrankach nawet u zakochanego w niej Barona wywołał lekki szok. Taka wersja celebrytki natychmiast przypadła do gustu jej fanom, którzy dawno nie byli tak rozbawieni.

Zobaczcie jak uroczo Julia Wieniawa wywija ciałem:

Zobacz: Wakacje Julii Wieniawy pod znakiem wielkiego dramatu! Nikt nie chciałby być na jej miejscu!

Zobacz: Baron ma swojego klona! Brat ukochanego Julii Wieniawy to jego wierna kopia! Ale podobni!

Zobacz: Julia Wieniawa przerabia zdjęcia w Photoshopie? Lepszego dowodu nie mogła pokazać w sieci!


Co sądzisz o tej stylizacji Julii Wieniawy?

×