Szukaj

Łazienka Julii Wieniawy w całej okazałości. To pierwsze takie zdjęcia luksusowego wnętrza

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z sesji w łazience. Ona zjawiskowa, ale my patrzymy na luksusowe wnętrze. To kwintesencja kobiecości.

Julia Wieniawa w końcu mieszka w swoim dopieszczonym apartamencie. Zabiegana aktorka stworzyła tam przestrzeń, w której świetnie odpoczywa. Wszystko jest urządzone tak, jak sobie wymarzyła. Dzięki jej relacjom i postom na Instagramie wiemy, jak wygląda jej penthouse na Żoliborzu. W piątek pokazała łazienkę w całej okazałości.

Julia Wieniawa pokazała łazienkę. Jak jest urządzona?

Po koniec 2020 roku Julia Wieniawa wprowadziła się do swojego nowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Apartament kosztował aktorkę 2 miliony złotych, a jego urządzenie pochłonęło zapewne także niemałą kwotę.

Gwiazda regularnie publikowała na Instagramie relacje z placu budowy. Przestronne i wysokie wnętrze z antresolą zostało dopieszczone w najmniejszych szczegółach, a wszystkiego doglądała dekoratorka wnętrz. Do tej pory mogliśmy zobaczyć garderobę, salon, sypialnię z wielkim łóżkiem z cudnym zagłówkiem, kuchnię z dominującym złotym okapem oraz taras inspirowany Bali, z którego Julia Wieniawa jest bardzo dumna:

Kocham to miejsce. Czy to nie wygląda jak Bali albo Zanzibar? Pięknie oświetlone roślinki. Moja palemka kochana i Warszawa – mówiła w relacji.

Pochwaliła się także łazienką, ale dopiero w piątek pokazała ją w całej okazałości. Udostępniła mini sesję, na której możemy podziwiać nie tylko urodę właścicieli, ale także luksusowe wnętrze. W łazience aktorki glamour zostało przełamane elementami w stylu retro. Dominuje tam elegancki, brudny róż, lastryko oraz złoto. Uwagę zwraca marmurowa umywalka, piękne blaty, złota armatura, przeszklone drzwi kabiny prysznicowej także wykończone złotem.

home pink home – napisała.

W jednej z wcześniejszych relacji Julia zdradziła, że od zawsze marzyła o różowej łazience.

Wreszcie moi drodzy mogę się pochwalić moją nową, dopieszczoną łazienką. Różową, no bo jakżeby inaczej w moim przypadku. Zawsze chciałam mieć różową łazienkę w domu. Lustro już wisi. (…) To polska marka ze ściankami, lustrami, drzwiami.

Jak wam się podoba wnętrze?


Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×