Szukaj

Julia Wieniawa ćwiczy jogę w domu. Z salonu zrobiła salę treningową. Tak mieszka gwiazda

Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa w czasie kwarantanny nie próżnuje, tylko dba o ciało! Nie wiedzieliśmy, że jest tak wygimnastykowana. Umiejętności mogą pozazdrościć jej chińskie gimnastyczki.

Koronawirus nikogo nie oszczędza. Na chorobę tak samo narażeni są celebryci, jak i zwykli ludzie, dlatego wszyscy musimy o siebie dbać.

Gwiazdy show-biznesu mają lepiej niż np. obsługa w sklepach czy pracownicy branży medycznej, gdyż jedyne, co może im doskwierać, to brak aktywności. Oczywiście oprócz braku finansów, ale z tym Julia Wieniawa raczej nie ma problemu. Aktorka w ostatnich czasach była jedną z najbardziej wziętych osób w naszym kraju. Tylko na dwóch odcinkach Tańca z gwiazdami zarobiła 60 tysięcy złotych.

Choroba COVID-19 sprawiła, że świat Julii nagle stanął w miejscu. Odwołano przecież premierę filmu z jej udziałem W lesie dziś nie zaśnie nikt, który bez hucznej kinowej inauguracji trafił od razu do Netflixa, a program Taniec z gwiazdami, w którym święciła triumfy, został zawieszony aż do jesieni.

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze.  – pisała Julia po przerwaniu zdjęć do TzG.

Jak wygląda kwarantanna Julii Wieniawy?

Młoda gwiazda w ramach akcji #zostańwdomu, razem z młodszą siostrą, zabrała się za porządki w garderobie. Julia postanowiła pozbyć się zbędnych ubrań. Wystawiła je na sprzedaż w popularnej aplikacji Less. To nie lada gratka dla fanek Wieniawy, bo będą miały okazję kupić noszone przez nią modowe hity z poszczególnych sezonów.

Ale oprócz zabawy w sklep, Julia dba także o kondycję. Na swoim Instagramie pokazała jak z pełnym poświęceniem, w sportowym stroju, na środku pokoju ćwiczy jogę. Może warto brać z niej przykład i nie tylko siedzieć przed telewizorem, ale także zadbać o ciało.

Moja mała domowa sala treningowa do jogi – podpisała zdjęcie.

View this post on Instagram

My little home yoga spot ????????‍♀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Fani jak zwykle zachwyceni swoją idolką. Niektóry twierdzą, że ma ciało jak z gumy, a umiejętności mogą pozazdrościć jej chińskie gimnastyczki, które słyną z niesamowitej gibkości.

Przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda kolejne pomieszczenie w domu Julii. Nie brakuje w nim mebli inspirowanych stylem retro i licznych bibelotów. Na pierwszy plan wysuwa się imponujący zbiór książek, który nie mieści się na półce, oraz liczne statuetki od fanów i jurorów popularnych plebiscytów.

Więcej zdjęć z domowego zacisza Wieniawy znajdziecie w galerii.


Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×