Szukaj

Julia Wieniawa ćwiczy jogę w domu. Z salonu zrobiła salę treningową. Tak mieszka gwiazda

Julia Wieniawa w czasie kwarantanny nie próżnuje, tylko dba o ciało! Nie wiedzieliśmy, że jest tak wygimnastykowana. Umiejętności mogą pozazdrościć jej chińskie gimnastyczki.
Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Koronawirus nikogo nie oszczędza. Na chorobę tak samo narażeni są celebryci, jak i zwykli ludzie, dlatego wszyscy musimy o siebie dbać.

Gwiazdy show-biznesu mają lepiej niż np. obsługa w sklepach czy pracownicy branży medycznej, gdyż jedyne, co może im doskwierać, to brak aktywności. Oczywiście oprócz braku finansów, ale z tym Julia Wieniawa raczej nie ma problemu. Aktorka w ostatnich czasach była jedną z najbardziej wziętych osób w naszym kraju. Tylko na dwóch odcinkach Tańca z gwiazdami zarobiła 60 tysięcy złotych.

Choroba COVID-19 sprawiła, że świat Julii nagle stanął w miejscu. Odwołano przecież premierę filmu z jej udziałem W lesie dziś nie zaśnie nikt, który bez hucznej kinowej inauguracji trafił od razu do Netflixa, a program Taniec z gwiazdami, w którym święciła triumfy, został zawieszony aż do jesieni.

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze.  – pisała Julia po przerwaniu zdjęć do TzG.

Jak wygląda kwarantanna Julii Wieniawy?

Młoda gwiazda w ramach akcji #zostańwdomu, razem z młodszą siostrą, zabrała się za porządki w garderobie. Julia postanowiła pozbyć się zbędnych ubrań. Wystawiła je na sprzedaż w popularnej aplikacji Less. To nie lada gratka dla fanek Wieniawy, bo będą miały okazję kupić noszone przez nią modowe hity z poszczególnych sezonów.

Ale oprócz zabawy w sklep, Julia dba także o kondycję. Na swoim Instagramie pokazała jak z pełnym poświęceniem, w sportowym stroju, na środku pokoju ćwiczy jogę. Może warto brać z niej przykład i nie tylko siedzieć przed telewizorem, ale także zadbać o ciało.

Moja mała domowa sala treningowa do jogi – podpisała zdjęcie.

View this post on Instagram

My little home yoga spot ????????‍♀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Fani jak zwykle zachwyceni swoją idolką. Niektóry twierdzą, że ma ciało jak z gumy, a umiejętności mogą pozazdrościć jej chińskie gimnastyczki, które słyną z niesamowitej gibkości.

Przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda kolejne pomieszczenie w domu Julii. Nie brakuje w nim mebli inspirowanych stylem retro i licznych bibelotów. Na pierwszy plan wysuwa się imponujący zbiór książek, który nie mieści się na półce, oraz liczne statuetki od fanów i jurorów popularnych plebiscytów.

Więcej zdjęć z domowego zacisza Wieniawy znajdziecie w galerii.


Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa ćwiczy jogę

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Julia Wieniawa - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×