Szukaj

Julia Roberts założyła profil na Instagramie i od razu odpaliła bombę! Jej pierwsze zdjęcie bije rekordy publiczności

Julia Roberts Instagram

Julia Roberts ma profil na Instagramie

Julia Roberts do tej pory stroniła od mediów społecznościowych. Teraz postanowiła to zmienić i założyła konto na Instagramie. I chociaż aktorka swój profil założyła dwa dni temu, udało się jej zebrać sporą grupę odbiorców.

Jeszcze nie tak dawno Julia Roberts zarzekała się, że Instagrama, który słynie z krótkich zdjęć i filmów nie założy. W 2013 roku aktorka mówiła:

Media społecznościowe są jak wata cukrowa. Niby jest fajnie i słodko, ale potem masz lepkie ręce i to nie jest spoko.

Najwidoczniej jednak uznała, że dziś obecność w mediach papierowych nie wystarczy. Dwa dni temu wkroczyła do świata wirtualnego, czym zaskoczyła wiele osób. W pierwszym poście dodała zdjęcie bez makijażu i retuszu, które opatrzyła tylko krótkim powitalnym komentarzem Hello. Aktorce najwidoczniej spodobał się Instagram, bo już dzień później dodała kolejnego posta. Tym razem pokazała się wraz z przyjaciółką.

Statystyki profilu Julii Roberts na Instagramie

Fani oszaleli i zaczęli lajkować te dwa zdjęcia. Pierwsze zdobyło ponad 200 tysięcy polubień, drugie niemalże tyle samo, bo na ten moment ponad 150 tysięcy! Fani niestety nie mogą dodać ani jednego komentarza. Gwiazda funkcję tę wyłączyła. Czyżby w ten sposób próbowała uchronić się od negatywnych opinii? Z pewnością ma do tego prawo.

Pewne jest jednak, że profil Roberts cieszy się sporym zainteresowaniem. W ciągu dwóch dni zgromadziła prawie 580 tysięcy obserwujących.

Imponujący wynik.

Film „Pretty Woman” miał mieć tragiczne zakończenie i inny tytuł! W ostatniej chwili zmieniono scenariusz!

Julia Roberts zostawiła męża dla dawnej miłości z planu! Co za historia!

Pretty Woman 25 lat pózniej. Julia Roberts i Richard Gere znowu razem!


Którą aktorkę darzysz większą sympatią – Jennifer Aniston czy Julię Roberts?

×