Jolanta Kwaśniewska przeszła odważną metamorfozę. Zmieniła kolor włosów i od razu odmłodniała o dekadę

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska przeszła odważną metamorfozę. Zmieniła kolor włosów, dzięki czemu na nowym zdjęciu jest nie do poznania. Jak wygląda i co na to internauci?

Jolanta Kwaśniewska przez dziesięć lat pełniła funkcję Pierwszej Damy RP. Towarzyszyła mężowi podczas różnych służbowych wizyt, zabierała głos w ważnych sprawach. Cieszyła się ogromną sympatią Polaków, którzy pokochali ją za nienaganne maniery, a także perfekcyjny wygląd.

Chociaż żona Aleksandra Kwaśniewskiego stanowiła inspirację modową dla wielu kobiet, nie zawsze była zadowolona z tego, w co ją ubierano. W jednym z wywiadów powiedziała, że zdarzało się jej robić dobrą minę do złej gry:

Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana, że ja muszę się ciągle ubierać, że w tych mundurkach spędziłam 10 lat. Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać – komentowała Kwaśniewska w programie Siła kobiet.

Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Kwaśniewska pomimo upływu lat cieszy się sporą popularnością wśród Polaków. Dowodem jest fakt, że to właśnie ona wygrała ranking na ulubioną Pierwszą Damę, pozostawiając daleko w tyle konkurencje. Chociaż Jolanta jest aktywna zawodowo, stroni od mediów społecznościowych.

Nic więc dziwnego, że gdy Kayah opublikowała zdjęcie z żoną Aleksandra Kwaśniewskiego, z którą spotkała się w audycji Tu i teraz, internauci oszaleli. Szczególnie że Jolanta przeszła sporą metamorfozę. Zrezygnowała z ciemnego koloru włosów, decydując się na rudawy odcień. Do nowej fryzury dopasowała szałowe okulary.

View this post on Instagram

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy „dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji „Tu i teraz”. Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. 🥰 A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową – Jolantę Kwaśniewską – której porozumienie bez barier nie jest obce. ❤️❤️ Zapraszamy już od 18:00. @meloradio @fundacjaporozumieniebezbarier #jolantakwasniewska #audycja #rozmowa #tuiteraz #muzyka #najprzyjemniejszamuzyka #meloradio

A post shared by Kayah (@kayah_official) on

Metamorfoza spodobała się fanom piosenkarki. W komentarzach komplementują nowy wygląd Kwaśniewskiej:

  • Muszę przyznać, że Pani Prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę. Wygląda pięknie. Wciąż niedościgniona mistrzyni stylu. Pozdrawiam serdecznie!
  • Silne, mądre i do tego piękne kobiety!
  • Z Panią Prezydentową wyglądacie jak siostry. Dziękuję za audycję było miło.

Też uważacie, że Jolanta Kwaśniewska dobrze się prezentuje w nowym wydaniu?


Jolanta Kwaśniewska zmieniła kolor włosów

Jolanta Kwaśniewska zmieniła kolor włosów

Jolanta Kwaśniewska – Konferencja Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Jolanta Kwaśniewska – Konferencja Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Jolanta Kwaśniewska – wybory parlamentarne 2019

Jolanta Kwaśniewska – wybory parlamentarne 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×