Jola Rutowicz chwali się bratem. Reakcja internautów bardzo jednoznaczna: „Podobny do Ciebie, Jolka”

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak nie przeszkadza jej to w utrzymywaniu kontaktów z rodziną. Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie z bratem. Podobny?

Jola Rutowicz zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Big Brother. Widzowie zapamiętali ją jako najbarwniejszą osobę w historii całego reality show. Niemal każdy pamięta jej charakterystyczny śmiech, który jednym się podobał, a innych irytował. Jej znakiem rozpoznawczym były długie, różowe tipsy, mocny makijaż i długie kruczoczarne włosy oraz pluszowy jednorożec, z którym nie rozstawała się na krok.

Chociaż od finału formatu, w którym zajęła pierwsze miejsce, minęło kilkanaście lat, do dzisiaj pamiętają ją fani widowiska. Wyróżniała się niezbyt imponującym intelektem oraz lateksowymi strojami. Mimo że budziło mnóstwo kontrowersji, 25-latka zyskała sporą popularność wśród widzów, dzięki której otrzymała miano celebrytki. Po wygranej wdała się w romans z Jarosławem Jakimowiczem, który stał się obiektem medialnego zainteresowania. Para zrealizowała razem program J&J, czyli Jola i Jarek, który emitowany był od 6 września 2008 roku na antenie TV4.

Z czasem okazało się, że jej wygląd i wizerunek zostały wykreowane na potrzeby programu. Rutowicz zapewniała w wywiadach, że na pomysł wpadła wraz ze swoim człowiekiem od wizerunku z Anglii, a ich głównym celem było zapewnienie widzom rozrywki, co trzeba przyznać, udało im się.

Jola obecnie mieszka w Miami. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje swoje luksusowe życie. Właśnie pokazała kadr, na którym pozuje razem z bratem. Internauci są zaskoczeni tym, jak bardzo są do siebie podobni.

Jola Rutowicz pokazała brata

Celebrytka mieszka obecnie ze swoim ukochanym na Florydzie, gdzie wiedzie luksusowe życie. Chętnie publikuje zdjęcia z jachtów, imprez, plaż oraz hotelowych basenów. Czasami jednak pozwala sobie na chwilę prywaty. Tak też było w czwartkowe popołudnie, gdy udostępniła zdjęcie z bratem.

Niewiele osób wie, ale Jola ma dwoje starszego rodzeństwa. W momencie, gdy celebrytka zdecydowała się na przeprowadzkę do Anglii, udostępniła zdjęcie brata, który pomagał jej na lotnisku. Od tamtego czasu minęło kilka lat. Choć trudno stwierdzić czy jest to ten sam mężczyzna, pewne jest to, że oboje bardzo się zmienili.

Brat Joli jest niezwykle przystojnym mężczyzną, to też nic dziwnego, że Internautki od razu zwróciły na niego uwagę. To, co można zauważyć już na pierwszy rzut oka, to fakt, że mężczyzna lubi w wolnych chwilach sięgnąć po dobrą książkę.

Rutowicz wyłączyła możliwość komentowania swoich postów, jednak fani wysyłali jej wiadomości prywatne, w których oceniali fotografię:

  • Podobny do Ciebie, Jolka.
  • Przystojny Jolu, Ty też ślicznie wyglądasz. Czas się dla Ciebie zatrzymał.

Zauważyliście podobieństwo?


Jola Rutowicz z bratem

Jola Rutowicz z bratem

Jola Rutowicz z bratem

Jola Rutowicz z bratem

Jola Rutowicz z bratem

Jola Rutowicz z bratem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×