Okrutne, z czym musi się mierzyć syn Joanny Racewicz. Dziennikarka wszystko opisała, a to i tak wierzchołek góry lodowej

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz dodała mocny wpis na Instagramie, w którym rozprawia się z anonimowym hejterem. Zdradziła, czego świadkiem jest jej syn. Interanuci są zaskoczeni.

Joanna Racewicz jedenaście lat temu przeżyła tragedię. W wyniku katastrofy smoleńskiej straciła męża Pawła Janeczka, który był porucznikiem Biura Ochrony Rządu i odpowiadał za bezpieczeństwo prezydenta. Mężczyzna zginął krótko przed swoimi 37. urodzinami. Pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym żonę i syna Igora.

Racewicz nie ukrywa, że syn jest dla niej całym światem. Chociaż na co dzień nie może narzekać na brak obowiązków, stara się z nim spędzać każdą wolną chwilę, o czym co jakiś czas informuje internautów. Tak jak niedawno, gdy opublikowała bardzo osobiste ujęcie.Fani dziennikarki byli zachwyceni.

Joanna Racewicz rozprawia się z anonimowym hejterem. Co napisała?

Racewicz aktywnie działa w sieci, gdzie nie tylko publikuje zdjęcie syna, ale co jakiś czas udostępnia też swoje fotografie. Zdarza się, że musi się mierzyć z przykrymi komentarzami. Nie zamierza się temu biernie przyglądać. W nowym poście na Instagramie postanowiła się rozliczyć z anonimowym hejterem.

Joanna Racewicz podkreśliła, że dodała trzy fotografie, bo nie może się zdecydować, która bardziej nie przypadnie mu do gustu. Zdradziła, że jej syn niejednokrotnie musi się mierzyć z przykrymi opiniami na jej temat:

Drogi Anonimowy Hejterze, schowany za winklem własnego komputera, nie mogłam się zdecydować którego zdjęcia bardziej nie polubisz, więc zamieszczam trzy. Do wyboru. Nie mam pojęcia które będzie dla Ciebie lepszym pretekstem, żeby mocniej strzyknąć jadem i rzucić jeden z refrenów: „za dużo botoksu”, albo „rzygam tobą i Smolenskiem”, lub jeszcze „puknij się w łeb, babo, z tymi swoimi szczepieniami”. W ostateczności: „wyglądasz jak kupa”. Przepraszam, że nie cytuję bardziej soczystych tekstów, ale sama/ sam rozumiesz, że mogą to czytać dzieci. Tak, mój Syn też.

Dodała, że nie przejmuje się takimi wpisami, bo wie, że nie są one prawdziwe. Dyktuje je frustracja. Szczęśliwej osobie nie będzie zależało na tym, by ranić innych:

Na szczęście #synlepszynizmarzenie ma dystans do Tobie podobnych i wie, że raczej trzeba wam współczuć, niż przejmować się słowami. Dlaczego? Bo nie są prawdziwe. Bo dyktuje je frustracja. Szczęśliwemu nie przyjdzie do głowy, żeby ranić. Kaleczą skaleczeni, odrzucają odrzucani. Błędne koło – możesz stwierdzić. Pełna zgoda. Tylko, że z każdego zaklętego kręgu jest wyjście, wiesz? I zależy od Ciebie. Nie znajdziesz go, dopóki wolność słowa będzie Ci się mylić z językowym bluzgiem, a prawo do komentarza ze słowną maczetą. A, i jeszcze jedno – nie jesteś anonimowa/ -y. To tylko złudzenie, które daje Ci odwagę.

Dziennikarka napisała też, że nie można zapominać o tym, że w sieci nie jest się anonimowym:

Jeśli powiem, że wiem, jak wyglądasz? Ty, która nazywasz mnie „kreaturą” i Ty, który życzysz mi śmierci? Że spojrzałam w oczy Twoje i Twojej córeczki? Bo to dziewczynka, prawda? Co, jeśli pokażę Twoje zdjęcie? Nie, nie blefuję. Może następnym razem zadrży Ci ręka nad klawiaturą zanim uderzysz w słowo jak sztylet. Mnie już nie zranisz. Mam gruby pancerz. Także dzięki Twoim poprzednikom. Wytrenowali mnie w obojętności. Choć, wiesz, czasem przychodzi gorszy dzień i wtedy w pancerzu pojawia się szczelina. Spokojnie, ona z czasem też zarośnie. Znam jednak wiele słabszych ode mnie, bardziej kruchych. Płaczą w poduszki, zapełniają kozetki u terapeutów, stają na parapetach wieżowców. Nie chcę, żebyś miał ich na sumieniu.

Internauci w komentarzach biją dziennikarce brawa za te słowa:

 • W pełni popieram Pani słowa.
 • Pięknie Pani wygląda, a hejterzy to słabi ludzie…
 • Promień słońca!!!!! Piękna!!! Świetlista!!!! Radosna!!!!

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Joanna Racewicz na fotografiach, które udostępniła, wygląda świetnie.


Joanna Racewicz z synem

Joanna Racewicz z synem

Joanna Racewicz z synem u fryzjera

Joanna Racewicz z synem u fryzjera

Joanna Racewicz rozprawia się z hejterem

Joanna Racewicz rozprawia się z hejterem

Komentarze

 • GośćyBaba pisze:

  Ma pani rację,że plują jadem i krytykują tylko osoby,które nic sobą nie prezentują. Osoby maluczkie,sfrustrowane,które zabijają swoją samotność opluwając innych. To czy osoba jest publiczna,czy nie,nie ma nic do rzeczy. Nie podoba się nie patrz,nie czytaj,a swoje przemyślenia nie zawsze mądre pozostaw sobie . Więcej pogody ducha,zrozumienia,empatii i akceptacji dla ludzkiej słabości. Miłego dnia

 • Gość pisze:

  Ważne zdrowie i szczęście dziecka a resztą nie należy się przejmować

 • Gość pisze:

  Przykro mi ale osoby które wystawiają swoje prywatne życie na forum same proszą się komentarzy.niestety nie zawsze będą to słowa miłe dla Pani i trzeba się z tym pogodzić. Dla dobra syna proszę swoje życie mieć tylko dla siebie uchroni go Pani przed różnymi ocenami.

 • Iwona pisze:

  Klasa Sama w Sobie .brawo Pani Joanno

 • Gość pisze:

  Pięknie P. Joanno. Prosto z serca, prawdziwie. Niech nie ranią P. żadne słowa zniewieściałych, zimnych ludzi, a miłość i dobroć niech królują w P. życiu. Wygląda P. fantastycznie.

 • Goschela pisze:

  Jesteście cudowni 😻😻

 • Gość hetmanski pisze:

  Pani Joanno, zycze samego dobra dookoła i zero stresu,synek super facet,piesek uroczy

 • Gość nijaki pisze:

  Pani Joanno, zycze samego dobra dookoła i zero stresu,synek super facet,piesek uroczy

 • Gość pisze:

  Taki lajf ładnemu we wszystkim ładnie szczególnie z uśmiechem a jak mawia klasyk mają gorzej krzywe giry ale własne załapała co jest w źyciu najwaźniejsze i to tyle

 • Gość pisze:

  Piękna i mądra mama i piękny imadry syn ,dużo pięknych chwil mamie z synkiem i synkowi z mamą a kiedyś być może z pięknymi i mądrymi wnukami w których dalej będzie żył pani mąż i tata synka ściskam z całego serca stop hejterom smutnym czlowieczkom

 • Gość pisze:

  W maseczce wyygląda pani najładniej!!!

 • Gość. pisze:

  Bardzo dobrze napisane.

 • Gość pisze:

  Dokładnie.

 • XXXX pisze:

  Na własne życzenie pani wystawia swój wizerunek i syna czego konsekwencja są różnego typu komentarze….

 • GośćDorota pisze:

  Pani Joanno życzę dużo zdrowia Pani Igorowi. Pozdrawiam serdecznie.

 • Gość pisze:

  Jest taka opcja „blokuj”. Bardzo dobra, jeśli chodzi o chamskie komentarze frustratów.
  Frustrat niewątpliwie ma poważny problem, ale to jego problem. Nie rozumiem dyskutowania z takimi ludźmi niby w imię tego, że ktoś „słabszy” gorzej odbierze chamski koment. Powinno się podkreślać, że tego typu ludzi należy natychmiast blokować lub/i zgłaszać, bo niedopuszczalnym jest obrażanie ludzi.
  A tu dyskusja i jeszcze szantaż do kompletu. Dzieckiem. Starobiblijne „oko za oko”? Ktoś Cię kopnie to oddaj mu siekierą?

  Bez sensu. Wyrzucać w niebyt, nie dyskutować.

 • Iza pisze:

  Cudowna mądra kobieta!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×