Joanna Przetakiewicz pokazała bajkowe dekoracje świąteczne. Nie zapomniała też o potrzebujących. Piękny gest projektantki

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz jest już gotowa na Święta Bożego Narodzenia. Gwiazda pokazała, jak wyglądają jej wystrojone wnętrza. Jest wprost magicznie. Musicie to zobaczyć.

Gwiazdy dwoją się i troją, aby dopiąć wszystkie przygotowania do świąt na ostatni guzik. Niektórzy już w listopadzie zaczęli zdobić swoje gniazdka. Do tych osób zalicza się Joanna Przetakiewicz. Projektantka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak spędzi tegoroczne Boże Narodzenie i co pojawi się na jej stole:

Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia.

Przetakiewicz zdradziła również, jak zabezpiecza siebie oraz innych gości, przed ewentualnym zarażeniem koronawirusem:

Długo się zastanawiałam, czy tego nie odwołać, ale robię to w najbezpieczniejszy sposób, mianowicie taki, że każdy gość, który przychodzi na taką Wigilię, będzie miał przed wejściem przeprowadzony test na COVID w specjalnym, przeznaczonym do tego pomieszczeniu. To będzie całkowicie dla wszystkich bezpieczne. Zbieram najbliższych przyjaciół, moich synów i ich przyjaciół i robię taką gwiazdkę z Mikołajem.

Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że uwielbia Boże Narodzenie. Ostatnio wymieniła, co najbardziej sobie ceni w tym czasie: spotkania, świąteczny szał, zapach pierników i grzanego wina, czas z bliskimi oraz brak rozsądku i umiaru. Gwiazda co roku zaskakuje kreatywnymi pomysłami na przystrojenie swojego domu. W tym roku również zaszalała. Jakby to powiedziała Blanka Lipińska, jest „na bogato”. Przede wszystkim uwagę przykuwa sufit, na którym zawisł ogromny stroik. W samej kuchni dostrzec można kilka mniejszych choinek. Zdaje się, że 54-latka idzie po rekord.

Projektantka uwielbia dzielić się skrawkiem swojego życia w sieci. Jej Instagram śledzi blisko pół miliona osób. To tam Przetakiewicz opublikowała nagrania oraz zdjęcia, na których dojrzeć można, na jakie ozdoby postawiła w tym roku. Przede wszystkim przeważają kolory czerwony i złoty. Całość prezentuje się wprost magicznie. Zobaczcie sami.

Joanna Przetakiewicz wspiera Dom Samotnej Matki

Joanna w święta nie zapomina o potrzebujących Polkach. Gwiazda wsparła Dom Samotnej Matki. Relację z wizyty zamieściła na Instagramie. Publikujemy ją poniżej.


Joanna Przetakiewicz przystroiła na święta dom

Joanna Przetakiewicz przystroiła na święta dom

Joanna Przetakiewicz przystroiła na święta dom

Joanna Przetakiewicz przystroiła na święta dom

Joanna Przetakiewicz przystroiła na święta dom

Joanna Przetakiewicz przystroiła na święta dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×