Szukaj

Joanna Przetakiewicz zarządziła remont w swojej willi! Wnętrza są teraz jeszcze bardziej luksusowe niż sądziliśmy!

Joanna Przetakiewicz

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz remontuje luksusową willę w Konstancinie. Wnętrza kosztują krocie i są bardzo wystawne. Kto je projektował? Jak wyglądają? Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Przetakiewicz wyremontowała luksusową willę

Joanna Przetakiewicz ma już elegancki apartament w Londynie i mieszkanie w Warszawie – tym razem postanowiła znaleźć dla siebie miejsce w Konstancinie, w którym mieszka wielu jej znanych i bogatych przyjaciół oraz całkiem sporo gwiazd. Projektantka oddała swoje gniazdko w ręce Aleksandry Miecznickiej – jak podaje Pudelek, to właśnie ona jest odpowiedzialna za urządzenie, wykończenie i remont w posiadłości gwiazdy. Nie jest to jednak duże zaskoczenie, bo Aleksandra i Joanna przyjaźnią się, a Miecznicka jest uzdolnioną projektantką wnętrz i doskonale zna kreatorkę mody.

Na wstępnych projektach wnętrz, które możecie zobaczyć w naszej galerii doskonale widać, że wnętrza będą bogate, bardzo eleganckie i w stu procentach luksusowe. Strach pomyśleć ile będzie kosztowało wykończenie takiej perełki. Dominuje czerń z bielą, nowoczesne kształty i złoto. Jest jasno, przestronnie i wygodnie. Nie każdego byłoby stać na taki przepych, ale zdecydowanie jest na czym zawiesić oko.

Joanna słynie nie tylko ze swoich przepięknych kolekcji ubrań, ale również z doskonałego – choć drogiego – gustu. Bez wątpienia w takich wnętrzach będzie się czuła jak ryba w wodzie.

Pozostaje tylko odrobinę pozazdrościć. 😉

Wizażyści robią cuda z twarzą Joanny Przetakiewicz! Efekt końcowy robi piorunujące wrażenie! Zdjęcia przed i po

Joanna Przetakiewicz krótko skwitowała relację z Magdaleną Frąckowiak. Była dziewczyna jej syna nie pozostała dłużna! [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz rozgadała się o… męskich „rozmiarach”! Teraz kobiety jeszcze bardziej będą jej zazdrościć Rinke Rooyensa [WIDEO]


Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×