Szukaj

Joanna Przetakiewicz bez makijażu w salonie fryzjerskim. Takich zdjęć gwiazdy jeszcze nie było

Joanna Przetakiewicz w makijażu

Joanna Przetakiewicz w makijażu

Joanna Przetakiewicz bez makijażu wygląda tak samo dobrze, jak na wielkich galach. Gwiazda udowodniła to podczas wizyty u swojego ulubionego fryzjera. Co za uroda!

Patrząc na zdjęcia Joanny Przetakiewicz można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda wygląda zjawiskowo. Ma piękną cerę, lśniące włosy, nienaganną sylwetkę, a do tego zawsze najmodniejsze ubrania od topowych projektantów.

Tysiące internautów szczerze kibicują bizneswoman, a ta w zamian pozwala im zajrzeć do swojego prywatnego życia. Poniekąd jej profil zrobił się miejscem, w którym Polki mogą wymieniać się przepisami na zdrowe posiłki i wzajemnie się motywować. Mnóstwo kobiet stawia sobie Joannę za wzór do naśladowania. W końcu niewiele jest „pięćdziesiątek” w Polsce, które wyglądają na co najmniej o 20 lat młodsze.

Nie jest tajemnicą, że o wizerunek Joanny dbają najlepsi, do których zalicza się stylista fryzur Jarosław Młotkowski. Efekty ich współpracy możemy podglądać na Instagramie artysty, na którym niedawno pojawiła się relacja z wizyty Przetakiewicz w jego salonie fryzjerskim. Ukochana Rinke Rooyensa pojawiła się w bardzo naturalnym wydaniu.

Joanna Przetakiewicz bez makijażu u fryzjera

Zdjęcia celebrytów bez makijażu zawsze budzą wiele emocji i są chyba najchętniej oglądanymi fotografiami w internecie. Wiele znanych osób wstydzi się pokazać w codziennej odsłonie, ale Joanna Przetakiewicz z pewnością do nich nie należy.

Właścicielka domu mody La Mania często pokazuje się bez mejkapu. Naturalna odsłona gwiazdy zachwyca fanów niemalże tak samo, jak w pełnym, profesjonalnym makijażu, w którym błyszczy na czerwonych dywanach w kraju i za granicą. Nawet wtedy, gdy Joanna ma na sobie sportowe ubrania i rozczochrane włosy wygląda świetnie. Dowodem są zdjęcia, jakie znajdziecie w galerii.

Jak ona to robi?


Joanna Przetakiewicz bez makijażu i Jarosław Młotkowski

Joanna Przetakiewicz bez makijażu i Jarosław Młotkowski

Joanna Przetakiewicz bez makijażu

Joanna Przetakiewicz bez makijażu

Joanna Przetakiewicz bez makijażu

Joanna Przetakiewicz bez makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×