Szukaj

Faworyci „Tańca z Gwiazdami” mieli niebezpieczny wypadek podczas morderczych prób do piątkowego show! Czy wieczorem pojawią się na parkiecie?

Taniec z Gwiazdami 9 - kto odpadł w 4 odcinku?

Joanna Mazur i Jan Kliment mieli groźny wypadek na próbie

Joanna Mazur i Janek Klimaent podczas prób do dzisiejszego programu Taniec z Gwiazdami mieli groźny wypadek. Czy para wystąpi w piątkowym show na żywo?

Przed kolejną odsłoną Tańca z Gwiazdami wszystkie pary ostro trenują, skończyła się bowiem zabawa i zaczęła się prawdziwa rywalizacja o kryształową kulę. Gwiazdy nie zwalniają tempa, godzinami trenują na sali przed popisami na żywo. Do faworytów obecnej edycji z całą pewnością zalicza się świetna para – Joanna Mazur oraz Janek Kliment. Niestety uwielbiani przez widzów uczestnicy podczas ostatniego treningu mieli groźny wypadek.

Czy para zatańczy podczas piątkowego programu na żywo? Czy ponownie groźna Iwona Pavlović będzie mogła się pozachwycać nad ich tańcem?

Joanna Mazur i Jan Kliment trenując swój układ powtarzali trudne podnoszenia. Okazało się, że wysportowany Janek nagle stracił równowagę i podczas podnoszenia Joanny runął jak kłoda na parkiet razem z partnerką. Choć sytuacja wyglądała bardzo poważnie relacja Janka lekko uspokoiły fanów.

 Joannę nie boli ciało, ale mnie się rozpada. Moje ciało się rozleciało. Spadliśmy już dwa razy. Jest bardzo niebezpiecznie, będzie dużo niesamowitych podnoszeń. Potknąłem się i padliśmy jak te dwie belki. To była naprawdę groźna sytuacja – wyjawił Kliment

Na szczęście obolała para dzielnie walczy dalej, nie zamierza zrezygnować z udziału w show. Zatem wieczorem para zaprezentuje swoje podnoszenia już bez upadku! W tym tygodniu tancerze przygotowali taniec współczesny do piosenki z bajki Krainy lodu.

 Kibicujecie Joannie i Jankowi?

 

Polska gwiazda rozniosła parkiet w finale zagranicznego “Tańca z gwiazdami”! To dopiero sukces!

Justyna Żyła uważa się za bohaterkę narodową! W ostatnim wywiadzie nieźle popłynęła!

Joanna Mazur i Jan Kliment wyciskają siódme poty na treningach! “Są nowe trudności” [WIDEO]


Joanna Mazur i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Joanna Mazur i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Joanna Mazur i Jan Kliment - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 1

Joanna Mazur i Jan Kliment - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 1

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×