Joanna Liszowska rozkręca się niczym Sabrina w „Boys”! Właśnie pokazała najgorętsze zdjęcie tej zimy!

Joanna Liszowska na wakacjach

Joanna Liszowska na wakacjach

Joannę Liszowską wszyscy znamy ze szklanego ekranu, gdzie wciela się w postać jednej z Przyjaciółek. Oprócz roli w serialu aktorka grywa także w spektaklach teatralnych. Jej grafik jest dość napięty, nic więc w tym dziwnego, że gwiazda zdecydowała się wreszcie odpocząć. Wybrała do tego iście rajski zakątek.

Joanna Liszowska ma już trudne chwile za sobą. Najwyraźniej już nie wraca myślami do rozwodu ze szwedzkim milionerem, Olą Serneke. Byli małżonkowie mają dobry kontakt i wspólnie decydują o wychowaniu córek Emmy i Stelli.

Obecnie dziewczynki przebywają pod opieką mamy. Aktorka bardzo o nie dba. Właśnie zabrała córki na jedną z tropikalnych wysp, na której panują afrykańskie upały. Nic dziwnego, że Liszowska korzysta z pogody, ile się da. Jako że nie należy do osób mających problem ze swoim ciałem, to nie ma oporów przed tym, by pokazać się swoim obserwatorom bez makijażu czy też w bikini. Skoro się ma takie ciało jak ona, to po co ukrywać to i owo?

Joanna Liszowska w bikini na urlopie

Dziś celebrytka opublikowała kolejne, gorące zdjęcie z urlopu. Wygląda na nim naprawdę rewelacyjnie. Nie ma ani odrobiny makijażu. Zanurzona w wodzie prezentuje swoje wdzięki w skąpym bikini. Do zdjęcia dołączony jest wymowny opis:

Bit(Bea)ch look – napisała Joanna

Na reakcję fanów nie trzeba było czekać. Pod publikacją w mig pojawiły się słowa zachwytu. Niektórzy fani doszukiwali się podobieństwa do słynnej Sabriny śpiewającej hit Boys, Boys, Boys:

  • Sabrina, Boys, Boys, boys
  • Niczym Sabrina
  • Kobiecość i seksapil w czystej postaci
  • No i to jest to „coś” SEKSAPIL na maxa

Trzeba przyznać, że fani mają oko. Wspomniana wyżej wokalistka była niezwykle atrakcyjna i seksowna. Zapewne stąd wynikło to porównanie. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą jeszcze o kogo chodzi, dajemy podpowiedź poniżej.


Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska pokazała kawałek biustu

Joanna Liszowska pokazała kawałek biustu

Joanna Liszowska - na plaży bez makijażu i stanika

Joanna Liszowska - na plaży bez makijażu i stanika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×