Szukaj

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu. Różnica spora, ale tylko na plus

Joanna Liszowska to uosobienie kobiecości. Jej posągową urodę można podziwiać zarówno w filmie, jak i na deskach teatru. Teraz postanowiła zrobić fanom przyjemność i w czasie, gdy wszyscy przebywamy na kwarantannie, opublikowała zdjęcie bez makijażu. Różnica jest spora.
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest kobietą o niezwykłej urodzie. Jej burza blond loków to jej znak rozpoznawczy. Znana jest z tego, że potrafi się zmieniać niczym kameleon – nie tylko dla roli, ale także w życiu prywatnym. Nie ma także problemów, żeby pokazać się bez makijażu. Jest stuprocentową, pewną siebie kobietą. Jak wygląda na najnowszej fotografii?

Joanna Liszowska kwarantanna

Obecnie można rzec, że praktycznie cały świat przebywa na kwarantannie. Wszystko to ma związek z pandemią koronawirusa, która z dnia na dzień szerzy się coraz bardziej. W celu zapobiegania rozprzestrzenienia się Rząd wprowadził stan epidemiologiczny oraz liczne restrykcje, które mają uniemożliwić transmisję wirusa na kolejne osoby. Zakazano urządzania wszelkich imprez masowych, zamknięto szkoły i przedszkola, ograniczono możliwość poruszania się w liczbie większej niż 2 osoby naraz.

W związku z tym Polacy zostają w domu i tym samym przyłączają się do akcji opisanej takim samym hasztagiem #zostańwdomu. Wiele gwiazd stara się dodać otuchy swoim obserwatorom w tym trudnym okresie i na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieszcza wspierające posty. Cześć z celebrytów podsuwa także pomysły na spędzenie wolnego czasu.

Joanna Liszowska także przebywa na domowej kwarantannie i również publikuje treści z myślą o jej fanach. Dziś miała dla nich miłą niespodziankę, pokazała się na zdjęciu bez makijażu.

Joanna Liszowska publikuje zdjęcie bez makijażu na instagramie

Aktorka, przebywając w domu, nie zapomina o swoich fanach. To specjalnie dla nich udostępniła post na Instagramie i pokazała się „po domowemu”, bez grama makijażu. Różnica jest zauważalna i to na spory plus. Joanna wygląda jak naturalna piękność. Jej kojący uśmiech dodaje na pewno mnóstwo otuchy. W podpisie zapytała obserwujących, jak się odnajdują w nowej rzeczywistości, oraz wysłała im dużo ciepła. Na odpowiedź nie czekała długo.

Hej Kochani! Jak się macie? Ogarniacie jakoś naszą nową rzeczywistość?
Wysyłam dużo ciepła

  • Pozdrawiam Cię serdecznie …Cóż poradzimy, musimy …ciężko, ale cóż trzeba wytrwać, żeby być zdrowym
  • Bywa ciężko, ale mam nadzieję, że to szybko minie. Wysyłam pozytywną energię
  • Wzajemnie i zdrówka życzę.


Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska pokazała kawałek biustu

Joanna Liszowska pokazała kawałek biustu

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    wypozowane, wymuskane fotki bez makijazu to i ja mam ladne drodzy panstwo. niech sie pokaze po przebudzeniu

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×