Asha doprowadziła Joannę Krupę do łez. Każda matka popłakałby się w takiej sytuacji

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa nie ukrywa, że jest bardzo dumna z Ashy. Jej córka pięknie się rozwija, a jej dumna mama chwali się tym w sieci. Niedawno dziewczynka doprowadziła mamę do łez. Dlaczego?

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes cieszą się udanym związkiem i rodziną, która udało im się zbudować. Przypadkowe spotkanie na spacerze z psami zmieniło się w trwałą relację, a owocem ich miłości jest słodka Asha, która szturmem wdarła się w serca internautów, którzy obserwują na profilach społecznościowych jej rodziców, jak pięknie się rozwija.

Modelka nie ukrywa swojego życia prywatnego, a jej córkę mogliśmy oglądać od dnia narodzin. Krupa chętnie wpuszcza fanów do domu, pokazuje jak mieszka, jak spędza czas, swoje stado piesków, które są w jej posiadłości na prawach członków rodziny. Możemy podziwiać ją jak błyszczy podczas projektów, w których realizuje się zawodowo, ale także w codziennym wydaniu w dresie i bez makijażu.

Joanna Krupa i jej mąż marzą, żeby w najbliższym czasie Asha miała rodzeństwo.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała modelka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Póki co jednak wzruszają się tym, ile szczęścia daje im Asha.

Wzruszona Joanna Krupa chwali się umiejętnościami Ashy

Na najnowszym wideo, które pojawiło się na Instagramie modelki, widzimy, jak Asha doprowadziła swoją mamę do łez wzruszenia. Douglas Nunes nagrał zabawę swoich pań. Córka Joanny Krupy bezbłędnie sortuje kształty, a jej mama nie może wyjść z podziwu, jak pięknie jej to idzie. Ze łzami w oczach wymownie patrzy na męża, który głośno chwali bystrą dziewczynkę.

Dumni rodzice – napisała Asia, podkreślając, że Asha ma dopiero 15 miesięcy.

Nie obyło się bez słów uznania od fanów modelki. Uważają, że słusznie jest tak dumna z córeczki, bo Asha jest nie tylko śliczna, ale też bardzo bystra.


Joanna Krupa dumna z Ashy

Joanna Krupa dumna z Ashy

Joanna Krupa dumna z Ashy

Joanna Krupa dumna z Ashy

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×