Kłótnia na planie Top Model. Wieniawa za bardzo wczuła się w rolę i wygarnęła Krupie kilka przykrych słów. Emocje jak w MMA

Joanna Krupa i Julia Wieniawa na planie Top Model

Joanna Krupa i Julia Wieniawa na planie Top Model

Joanna Krupa nie da sobie w kaszę dmuchać - pokazała charakterek, kiedy Julia Wieniawa zanadto rozpanoszyła się na planie Top Model. Wszystko nagrał Marcin Tyszka i udostępnił na Instagramie. Doszło nawet do rękoczynów.

Trwają zdjęcia do nowej edycji Top Model, a członkowie jury co jakiś czas dzielą się z fanami na Instagramie, co się dzieje na planie. W piątek w social mediach Julii Wieniawy także pojawiły się zdjęcia z show, którego była gościem. Aktorka gościnnie doradzała uczestnikom podczas sesji i zasiadła w fotelu sędziowskim. Jej postem zachwycili się fani. W przepięknej fioletowej sukience z piórami i błyszczącym dołem marki Epuzer oraz w wiązanych, cudnych szpilkach firmy THE ATTICO, za które trzeba zapłacić 2665 złotych, prezentowała się zjawiskowo.

Stało się! Zagościłam w moim ulubionym @topmodelpolskatvn. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! – napisała na swoim Instagramie.

Jednak nie wszystko odbyło się tak pokojowo, jak wywnioskować można z postu Julii. Marcin Tyszka właśnie zdradził, że na planie było gorąco, a między Joanną Krupą a Wieniawą doszło do ostrej kłótni.

Julia Wieniawa i Joanna Krupa: spór na planie Top Model

Marcin Tyszka udostępnił wideo, na którym widzimy, jak Julia Wieniawa podchodzi do Joanny Krupy i mówi do niej, starając się zająć jej miejsce na fotelu:

Przepraszam, Joasiu, nie wiem czy wiesz, ale skończyłaś się i przejmuję Twój program. Idzie nowe.

Modelka odpowiedziała:

Co? Myślisz, że ja jestem za stara? Ty chicken! No weź się uspokój! Zaraz ci te wszystkie pióra wyrwę!

I doszło do szarpaniny między paniami. Wszystko uwiecznił Tyszka i udostępnił w sieci. Emocje jak w MMA.

Drama Drama Drama….takie sceny podpatrzyłem podczas nagrań @topmodelpolskatvn Będzie się działo…. Sami zobaczcie co ja muszę znosić… Zmontowałem filmik żeby było cenzuralnie, co tam się działo.

Jak się domyślacie, Wieniawa i Krupa pozwoliły sobie na żart. Trzeba przyznać, że wykazały się niezłym poczuciem humoru, a teksty Joasi są przezabawne i w punkt, zważywszy na strój Julii. Już nie możemy się doczekać odcinka z udziałem młodej aktorki.


Joanna Krupa i Julia Wieniawa - bójka na planie Top Model

Joanna Krupa i Julia Wieniawa - bójka na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa i Joanna Krupa na planie Top Model

Julia Wieniawa i Joanna Krupa na planie Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×