Szukaj

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki. Córka Joanny Krupy nie mogłaby być słodsza niż na tym wideo

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa nie zapomniała o Dniu Matki w Polsce. Złożyła piękne życzenia na swoim Instagramie. Towarzyszyła jej Asha, która skradła swojej mamie całe show.

Joanna Krupa ponad sześć miesięcy temu została mamą słodkiej Ashy Leigh. Dziewczynka zdominowała życie w domu modelki. Rodzice są w niej zakochani po uszy, a malutka powoli zaczyna podbijać internet, bo posty z jej udziałem, to prawdziwe hity.

Macierzyństwo przewróciło życie Krupy do góry nogami, ale gwiazda świetnie się odnalazła w nowej roli, a swoją radością z bycia mamą chętnie dzieli się w social mediach.

Nie zapomniała, mimo że w USA, gdzie mieszka świętowała już dwa tygodnie temu, że w Polsce to dzisiaj jest Dzień Matki. Dla nie po raz pierwszy w życiu w tej roli.

Joanna Krupa składa życzenia z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych był obchodzony dwa tygodnie temu, Joanna Krupa usłyszała najpiękniejsze słowa od swojego męża, Douglasa Nunesa:

Szczęśliwego Dnia Matki dla mojej żony, która rozświetla każdy dzień jako matka i partnerka w wychowaniu tej świetnej małej dziewczynki – napisał mężczyzna.

Dzisiaj modelka świętuje polski Dzień Matki i przekazała piękne słowa w towarzystwie Ashy, która uroczą fryzurką oraz gruchaniem, skradła mamie show.

Witajcie piekne mamy, dziś jest Dzień Matki, to jest nasz dzień. Dla mnie to wyjatkowy czas, bo 6,5 mięsiąca temu urodziła mi się piekna córeczka Asha. Teraz rozumiem rolę mamy, jest bardzo odpowiedzialna i ciężka by dobrze wychować swoje szczęście. Przyznam się, że nigdy nie czułam takiej miłości i radości w swoim życiu. Moja Asha jest najpiekniejszym prezentem, o jakim mogłam kiedykolwiek marzyć – powiedziała modelka.

Piękne słowa Joanny Krupy spotkały się z uznaniem jej obserwujących. Panie dziękują i odwdzięczają się ciepłymi słowami. Oczywiście gwiazdą jest i tak Asha, która ponownie zaczarowała internautów swoim wdziękiem.


Joanna Krupa i Asha składają życzenia mamom

Joanna Krupa i Asha składają życzenia mamom

Joanna Krupa wybiera się do Polski z Ashą

Joanna Krupa wybiera się do Polski z Ashą

Joanna Krupa i córka Asha

Joanna Krupa i córka Asha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×