Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Jessica Biel i Justin Timberlake ponownie zostaną rodzicami! To ciąża mnoga

Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się bliźniaków


Jessica Biel jest w ciąży?

Jessica Biel i Justin Timberlake są rodzicami rocznego Silasa. Chłopiec urodził się na początku kwietnia zeszłego roku. Pomimo tego, że Justin i Jessica bardzo szybko pokazali zdjęcie maluszka, to jednocześnie zachowali jego prywatność. W sieci rzadko pojawiają się zdjęcia chłopca. Ostatnia fotka Silasa, które pojawiła się w sieci, została opublikowana aż po 8 miesiącach od narodzin. Piosenkarz nie pokazał jednak twarzy synka.

Zobacz: Justin Timberlake pokazał swoje zdjęcie z synkiem. Pierwsze od ośmiu miesięcy! [Instagram]

Jeżeli wierzyć zagranicznym mediom, Justin i Jessica po raz kolejny zostaną rodzicami, a ich rodzina sporo się powiększy! Jessica Biel jest w 3. miesiącu ciąży i spodziewa się bliźniąt! Jeszcze nie wiadomo, czy Silas będzie miał braci czy siostrzyczki, a może to będzie duet mieszany?

Tydzień temu Jessica Biel obchodziła urodziny . Z tej okazji na Instagramie Justina pojawił się niezwykle romantyczny wpis:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie!! Nie potrafię ubrać w słowa tego, ile dla mnie znaczysz… Jesteś najwspanialszą mamusią i żoną, o jaką mogłem kiedykolwiek prosić. Kocham Cię jak stąd na księżyc i z powrotem!!! – Twój mąż

Zagraniczne media spekulują, że ten wpis mógł być również podyktowany nieopisanym szczęściem z powodu ciąży Jessiki. Ani piosenkarz ani aktorka nie skomentowali jeszcze tych doniesień. 

Jessica Biel i Justin Timberlake. 11 kwietnia 2015 roku przyszedl na świat ich syn, Silas Randall

Jessica Biel i Justin Timberlake ponownie zostaną rodzicami?

Jessica Biel i Justin Timberlake - spontaniczna sesja po Oscarach 2016, Vanity Fair

Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się bliźniąt?

Jessica Biel i Justin Timberlake są udaną parą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×