Szukaj

Jennifer Lopez zachwycona polską wokalistką. Na taki gest ze strony artystki może liczyć niewielu

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Polska wokalistka może pochwalić się sporym sukcesem. Jej twórczość została zauważona przez samą Jennifer Lopez. Gwiazda doceniła jej wielkie zaangażowanie publikacją na Instagramie. 

Jennifer Lopez to gwiazda światowego formatu. Każda z jej kolejnych piosenek z miejsca staje się wielkim hitem. Nie można się więc dziwić, że piosenkarka ma wielu naśladowców na całym świecie. W internecie aż roi się od jej sobowtórów. Jedni wykonują covery jej piosenek, inni natomiast za wszelką ceną chcą upodobnić do niej swój wygląd.

Swoich naśladowców ma również w Polsce. Większość z nich prowadzi profile Instagramowe, na których udostępnia swoje przemiany, oraz wykonuje utwory idolki. Nie wszyscy jednak mogą pochwalić się aprobatą ze strony gwiazdy. Inaczej jest w przypadku Moniki Chojdak, która jest oficjalnym sobowtórem Jennifer Lopez w Polsce. Prowadzi w social mediach profil o nazwie @belikejlo, który w ostatnim czasie zaczęła obserwować sama gwiazda.

Jennifer Lopez jest zachwycona polską wokalistką: kim jest Monika Chojdak?

Monika Chojdak szerszej publiczności dała się poznać jako członkini girlsbandu Queens. Karierę wokalną zaczynała w programie Droga do Gwiazd. Z zespołem udało jej się wydać dwie studyjne płyty. Kolejnym sukcesem na jej liście było zajęcie drugiego miejsca w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Swoich sił próbowała także w muzycznym show The Voice of Poland, gdzie została zaproszona na przesłuchania w ciemno.

Jedną z jej muzycznych idolek jest Jennifer Lopez. Polska wokalistka, aby zobaczyć na żywo swoją ulubienicę, wybrała się na jej koncert w Gdańsku. Okazuje się, że pod sceną została zauważona przez fotografów, a zdjęcie z jej udziałem znalazło się w książce biograficznej o J.LoTrue Love. To nie jedyny raz kiedy została doceniona przez swoją idolkę.

Monika oprócz śpiewu pasjonuje się również wizażem. Na swoim profilu udostępnia swoje przemiany. Wokalistka pokazuje ulubione stylizacje J.Lo w swoim wykonaniu i jest do niej łudząco podobna. Wszystko, co tworzy, bardzo spodobało się samej Jennifer, której zaobserwowała jej profil i polubiła kilka zdjęć.

Wszystkie przemiany wokalistki możecie zobaczyć w naszej galerii, a poniżej posłuchać akustycznej wersji utworu Waiting For Tonight w wykonaniu Moniki Chojdak.

 


Jennifer Lopez obserwuje profil Moniki Chojdak @belikejlo

Jennifer Lopez obserwuje profil Moniki Chojdak @belikejlo

Jennifer Lopez obserwuje profil Moniki Chojdak @belikejlo

Jennifer Lopez obserwuje profil Moniki Chojdak @belikejlo

Jennifer Lopez udostępniła post Moniki Chojdak

Jennifer Lopez udostępniła post Moniki Chojdak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×