Szukaj

To dlatego Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zakończyli związek. W ich relacji pojawił się problem, który przybierał na sile

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali. Dlaczego? Chociaż sami zainteresowani milczą na ten temat, osoba z ich otoczenia ujawnia szczegóły.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydawali się być w sobie bardzo zakochani. Gdy pojawiali się na branżowych imprezach, nie mogli odciągnąć od siebie uwagi fotoreporterów. Pozowali do wspólnych zdjęć i nie szczędzili przy tym romantycznych gestów. Tak było na początku lutego, gdy pojawili się razem na finale Super Bowl 2021. Nie zważając na otaczające ich tłumy, chętnie się do siebie przytulali (zdjęcia tutaj).

Chociaż wszystko wskazywało, że Jennifer i Alex lada moment staną na ślubnym kobiercu, ci postanowili się rozstać. O swojej decyzji poinformowali fanów i media w krótkim oświadczeniu. Podkreślili, że nadal będą się wspierać i dodali, że jest to ich jedyne stanowisko w tej sprawie:

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – dlaczego się rozstali?

Chociaż byli narzeczeni nie wyjawili przyczyn rozstania, plotkuje się, że wpływ na ich decyzję miały zdrady, których rzekomo dopuścił się Rodriguez. Podobno sportowiec od lat nie był wierny swojej ukochanej. Pierwsze pogłoski o tym, że spotyka się z innymi kobietami, pojawiły się tuż po zaręczynach.

Na temat rozstania Lopez i Rodrigueza w rozmowie z People wypowiedziała się osoba z otoczenia gwiazd. Zdradziła, że piosenkarka od dawna zmagała się z pewnym problemem, który z czasem zaczął narastać. Mimo usilnych starań nie potrafiła zaufać Alexowi:

To, czy rzeczywiście ją oszukiwał czy nie, nie ma teraz znaczenia. J.Lo nie chciała czuć strachu przed tym, że być może jest zdradzana. Przez to była bardzo nieszczęśliwa. Wiedziała, że jeśli zostanie w związku z Alexem, nie będzie w pełni spełniona.

Przyjaciółka gwiazdy dodała, że jej zdaniem byli narzeczeni do siebie nie wrócą:

Będą się starać być przyjaciółmi i wzajemnie się szanować. Zdecydowanie jednak każdy z nich idzie w swoją stronę.

Informatorka People ujawniła też, że gwiazda nie zamierza rozpaczać po rozstaniu:

Jennifer nie jest osobą, która się załamuje. Ma dzieci, dla których stara się być silna.

Na ten moment zarówno Jennifer Lopez, jak i Alex Rodriguez nie odnieśli się do tych informacji.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ona ma problem ze sobą, który to już jest facet , z którym była zaręczona i nic z tego nie wyszło. Przyprowadza różnych gmachów do domu, dzieci potrzebują stabilnego domu, a matka ciagle zmienia facetów. Moralne dno.

 • Gość pisze:

  Prawdziwa rasowa Latynoska.Jednak , nozki ma krotkie ,kreacja nieciekawa i te buty.

 • Gość pisze:

  Czeste zmienianie partnerow ,doprowadza do tego ,ze przestaja sie soba interesowac bo kazde z nich jest juz po przejsciacha takie nadskakiwanie na sile tez jest meczace,w koncu jedno z nich rezygnuje.Najbardziej utrwala sie pierwsza milosc ,nawet jesli sie zwiazek zakonczy jednak pamiec o niej pozostaje do konca zycia i czesto sie wraca myslami do pierwszej milosci.

 • Gośćł pisze:

  On w ogóle nie zwracał na nią uwagi, było to widać na wielu ich filmach a JLo potrzebuję odpowiedniej atencji…to się nie mogło udać 🙁

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×