Szukaj

“People” wybrało najpiękniejszą kobietę na świecie 2019 roku! Tym razem wygrała 47-letnia gwiazda!

Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą na świecie według People. Amerykański magazyn wybrał aktorkę, która 17 kwietnia świętowała 47 urodziny. Kto triumfował w poprzednich latach?

Jennifer Garner przez dziesięć lat była żoną Bena Afflecka. Para postanowiła się rozstać w przyjaźni, o czym oficjalnie poinformowała zainteresowane ich życiem prywatnym media. Okazuje się, że koniec małżeństwa nie wpłynął negatywnie na aktorkę. Wręcz przeciwnie, dość szybko stanęła na nogi, łącząc życie rodzinne z zawodowym. Co ciekawe wyciągnęła także pomocną dłoń do byłego partnera, kiedy w 2018 roku odwiozła go na odwyk.

Połączenie dobrego serca i ciekawej urody Jennifer docenili dziennikarze magazynu People, którzy umieścili ją na szczycie 100 najpiękniejszych ludzi świata 2019 roku.

Redaktorzy popularnego w Stanach Zjednoczonych czasopisma pod uwagę biorą bowiem nie tylko urodę kandydatów, ale także ich wewnętrzne piękno: osobowość, życie rodzinne, a także działalność charytatywną kandydatów. Laureaci to osoby, które według dziennikarzy People inspirują społeczeństwo.

Jennifer Garner była bardzo zaskoczona z wyniku. Zwłaszcza, że musiało minąć wiele lat, zanim zaczęła uważać się za piękną:

Nie byłam jedną z ładnych dziewczyn i przez to stałam się bardzo niepewna i nie uważałam siebie w żadnym stopniu za atrakcyjną. To nie było częścią mojego życia. Bardzo się staram, żeby nie zakładać codziennie dresu. W inne dni po prostu noszą dżinsy, sweter i trampki. Posiadam najpiękniejsze pędzle, ale kiedy ich używam, wyglądam, jakbym była posiniaczona – czytamy w magazynie.

Dodajmy, że w poprzednim roku tytuł najpiękniejszej przypadł wokalistce Pink. Wśród laureatek z poprzednich lat znalazły się m.in. Julia Roberts (pięciokrotnie), Jennifer AnistonMichelle Pfeiffer

Czy Jennifer Garner zasługuje na tytuł Najpiękniejszej kobiety na świecie 2019? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się sami.

Zobacz: “Big Brother” jeszcze się nie zaczął, a ona już robi karierę! Oto najpiękniejsza uczestniczka nowej edycji reality-show!

Zobacz: Cały świat zachwyca się zdjęciami arabskiej Lady Di! Najpiękniejsza królowa świata w obiektywie polskiego fotografa!

Zobacz: Omenaa Mensah najpiękniejszą gwiazdą na Balu Dziennikarzy 2019! Towarzyszył jej przystojny partner!


Jennifer Garner - najpiękniejsza kobieta świata w rankingu People

Jennifer Garner - najpiękniejsza kobieta świata w rankingu People

Jennifer Garner wygl?da, jakby by?a w ci??y

EXCLUSIVE: Jennifer Garner sports what could be a baby bump as rumors swirl that the 46 year-old may be carrying new beau John Miller's child. Jennifer was spotted leaving Noah's Bagels in Studio City before driving to a friends house. Pictured: JENNIFER GARNER World Rights

Jennifer Garner – Oscary 2018, kreacja: Atelier Versace

Jennifer Garner – Oscary 2018, kreacja: Atelier Versace

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Jennifer Garner i Ben Affleck

Jennifer Garner i Ben Affleck

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck, Jennifer Garner

Fotografia: ONS

Jennifer Garner

Fotografia: ONS

Jennifer Garner

Fotografia: ONS

Jak dbasz o urodę?

×