NewsyCały świat zachwyca się zdjęciami arabskiej Lady Di! Najpiękniejsza królowa świata w obiektywie polskiego fotografa!

Cały świat zachwyca się zdjęciami arabskiej Lady Di! Najpiękniejsza królowa świata w obiektywie polskiego fotografa!

Królowa Rania w Harper's Bazaar
Królowa Rania w Harper's Bazaar
Kuba Górski

01.03.2019 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alexi Lubomirski jest autorem pięknych zdjęć do najnowszego wydania arabskiej edycji magazynu Harper's Bazaar! Gwiazdą okładkową tym razem jest arabska królowa, Rania Al Abdullah.

Przepiękna królowa Jordanii, Rania Al Abdullah, doskonale wie, jak łączyć media społecznościowe z  królewskimi tradycjami. Arabska monarchini od lat szaleje na portalach społecznościowych, na swoim Facebooku ma więcej fanów niż jej kraj mieszkańców, jej Instagram obserwują miliony ludzi z całego świata, podobny ruch jest na jej Twitterze oraz YouTube'ie. Rania jest bardzo nowoczesna, wrzuca romantyczne zdjęcia z mężem, które podpisuje po arabsku i, jako ukłon w stronę zagranicznych odbiorców, po angielsku.

Rania Al Abdullah w 1993 roku na przyjęciu poznała jordańskiego księcia Abdullaha. Po dwóch miesiącach byli już zaręczeni, a w krótkim czasie wzięli ślub. Małżonkowie mają czwórkę dzieci: księcia Husajna, księżniczkę Iman, księżniczkę Salmę oraz  księcia Haszima. Mimo że piękna Rania jest muzułmanką, bardzo aktywnie angażuje się w sprawy kobiet, prężnie działa na rzecz równouprawnienia i poprawy wizerunku krajów arabskich na świecie, przez co dorobiła się przydomku "arabskiej królowej ludzkich serc". Królowa doskonale wie, że w tym celu może wykorzystać swój nienaganny wizerunek łącząc go z mediami społecznościowymi.

Ostatnio zjawiskowa królowa Jordanii pojawiła się w pięknej okładkowej sesji kwietniowego wydania prestiżowego magazynu Harper's Bazaarar Arabia. Autorem przepięknej sesji jest fotograf, w którego żyłach płynie polska krew – Alexi Lubomirski. Artysta słynie z widowiskowych sesji dla znanych osobistości z całego świata. To on zrobił sesję ślubną Meghan Markle i księcia Harry'ego oraz piękną sesję urodzinową księcia Karola z Camillą. Ma na swoim koncie również współpracę z Jennifer Aniston, Sarah Jessicą Parker czy Fergie:

Cóż za niezwykły zaszczyt! Zostałem poproszony o sfotografowanie Queen Rania w Jordan dla "Harper's Bazaar Arabia"! Dziękuję wszystkim zaangażowanym – napisał słynący z niezwykłego talentu i wyjątkowej skromności Alexi.

Zobaczcie efekty jego pracy.

 • Królowa Rania w sesji fotografa polskiego pochodzenia. Harper's Bazaar Arabia
 • Królowa Rania w obiektywie Alexi Lubomirskiego
 • Królowa Rania na okładce Harper's Bazaar Arabia
 • Królowa Jordanii - Rania Al Abdullahw
 • Królowa Jordanii - Rania Al Abdullahw
 • Królowa Jordanii - Rania Al Abdullahw
 • Królowa Rania na spotkaniu z królową Elżbietą II
 • Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Ranią i królem Abdullahem
 • Królowa Jordanii - Rania Al Abdullahw
 • Królowa Jordanii - Rania Al Abdullahw
 • Królowa Jordanii - Rania Al Abdullahw
 • Królowa Rania na spotkaniu z królową Elżbietą II
 • Królowa Jordanii Rania spotkała się z uchodźcami w Bangladeszu
[1/13] Królowa Rania w sesji fotografa polskiego pochodzenia. Harper's Bazaar Arabia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także