Jennifer Aniston publicznie zaczepiła byłego męża. Tysiące osób było świadkami jej zachowania

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston od jakiegoś czasu jest singielką. Niedawno publicznie zaczepiła byłego męża. Czyżby stara miłość nie rdzewiała?

Jennifer Aniston pięć lat temu po raz drugi została żoną. W 2015 roku poślubiła Justina Theroux. Po dwóch i pół roku małżeństwa ogłosili separację.

Od tego momentu aktorka stała się ulubienicą tabloidów. Kolorowa prasa co jakiś czas donosi o jej rzekomo nowych romansach. Plotkowano, że w ciągu ostatinich 12 miesięcy spotykała się z prawdziwymi przystojniakami, na czele z Gerardem Butlerem, a także z byłym mężem Bradem Pittem (para oficjalnie rozstania się w 2005 roku).

Jennifer Aniston wspiera Justina Theroux

Aniston nie ma zamiaru odnosić się do plotek. Zamiast tego skupia się na swoim życiu. Podejmuje się nowych, zawodowych wyzwań, a także prowadzi konto w mediach społecznościowych. Niedawno właśnie tam zdecydowała się na krótkie podsumowanie 2020. Opublikowała archiwalne zdjęcie, na którym całuje własne odbicie w lustrze:

Co za rok. Pamiętajcie, żeby dawać sobie samym trochę miłości. I trzymajcie się tam – napisała Jennifer Aniston.

Chociaż Aniston nie wypowiada się na temat statusu swojego związku, pewne jest, że pozostaje w bardzo dobrych relacjach ze swoimi byłymi partnerami. Dowodem jest fakt, że podczas Złotych Globów 2020 z Bradem Pittem nie szczędzili sobie uprzejmości (zobacz tutaj). Publiczne zaczepiła też drugiego byłego męża

Theroux i Aniston nadal obserwują swoje profile w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu aktor ujawnił, że wybrał się do Meksyku ze swoim ukochanym psem, Kumą, którego uratował przed huraganem Harvey w 2018 roku. W opisie zaapelował do fanów, by, zamiast kupować, adoptowali czworonogi.

Mimo że wpis błyskawicznie zdobył setki tysięcy polubień, Jennifer była jedną z pierwszych osób, które zostawiły wirtualne serduszko. Nie jest tajemnicą, że Aniston jest znaną miłośniczką psów, a w październiku powitała w rodzinie nowego szczeniaka — Lorda Chesterfielda. Przedstawiła uroczego psa swoim obserwatorom na Instagramie. Opublikowała rozczulający filmik, na którym jej nowy pupil śpi z gryzakiem w ustach.

Warto wspomnieć, że Jennifer i Justin byli właścicielami psa o imieniu Dolly, który zmarł w lipcu 2019 roku. Para spotkała się podczas prywatnej ceremonii, w której trakcie pożegnali ukochanego zwierzaka.


Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Jennifer Aniston i Justin Theroux – 2017

Jennifer Aniston i Justin Theroux – 2017

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Komentarze

  • Gość pisze:

    gdybyście spojrzeli na komentarze pod jej postami to byście zobaczyli co tam ludzie piszą. „Czy zapłacisz za insulinę mojego syna?” i to wielokrotnie więc to już jest naciąganie. o tym byście napisali nie o złotych globach.

  • Gość pisze:

    Bardzo stary news. Nie macie żadnej nowej bajki do przedrukowania? A podczas Złotych Globów 2020 z Bradem Pittem nie szczędzili sobie uprzejmości tak bardzo, że Jen natychmiast uciekła gdy on próbował ją objąć.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×