Szukaj

Jennifer Aniston zniknęła, bo się zakochała? „Znowu flirtuje”. Wiadomo już nawet z kim!

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Życie miłosne Jennifer Aniston jest z jakiegoś powodu zawsze przedmiotem publicznej dyskusji. Jeden z tabloidów donosi, że się ponownie zakochała. W kim?

Jennifer Aniston zniknęła. Nie ma od niej żadnych nowych wiadomości. Ostatni post na jej Instagramie pojawił się 20 sierpnia. Co się dzieje z gwiazdą? Kolorowa prasa zaczyna snuć domysły, a spekulacjom nie ma końca. Najnowsze doniesienia ujawniają, że jest ponownie zakochana. W kim?

Czy Jennifer Aniston jest zakochana? W kim?

Jennifer Aniston była pierwszą żoną Brada Pitta. Byli złotą parą Hollywood. Wydawało się, że łączy ich miłość do grobowej deski – młodzi i piękni, byli ulubieńcami Ameryki i nie tylko. Wszystko układało się świetnie, aż do momentu, w którym Pitt poznał Angelinę Jolie.

Jennifer i Brad wzięli ślub w 2000 roku, ale rozwiedli się pięć lat później. Rozwiedziony z Angeliną jest też Pitt. Od tego momentu życzeniem kolorowej prasy jest, żeby Jen znowu wpadła w objęcia swojego pierwszego męża.

Czytaliśmy już wiele historii na temat życia uczuciowego gwiazdy Przyjaciół, ale najnowsze doniesienia są elektryzujące. Jennifer wpadła się jak kamień w wodę. Aktywna do tej pory w social mediach, nie publikuje od 20 sierpnia. Co się z nią dzieje? Już wiadomo. Rzuciła się w wir flirtów.

Jennifer Aniston randkuje – STAR

Jennifer Aniston randkuje – STAR

Życie zawodowe Aniston zwolniło na tyle, że mogła wrócić do randkowania. Podobno zaczęła wysyłać kokieteryjne teksty i potajemnie spotykać się z Gerardem Butlerem. Pomimo tego, że od lat się nie widzieli, informator twierdzi, że:

Chemia między nimi jest nadal bardzo silna. Oboje póki co utrzymują wszystko na poziomie flirtu, zabawy, ale kto wie?

Aniston nie ogranicza się jednak tylko do Gerarda. Donosiciel mówi, że ma kilku konkurentów, z którymi chętnie flirtuje. Kim są? Jest mowa o między innymi przystojnym miliarderze, potentacie technologicznym, seksownym nauczycielu jogi, szefie kuchni i zawodowym sportowcu. Jak widać, życie towarzyskie Jennifer jest bardzo bogate, więc nic dziwnego, że nie ma czasu na social media.


Gerard Butler - Złote Globy 2016

Gerard Butler - Złote Globy 2016

Gerard Butler na wakacjach z Lewandowskimi

Gerard Butler na wakacjach z Lewandowskimi

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×