Jarosław Bieniuk wyciągnął białego kruka! Jak on i dzieci wtedy wyglądali! Zdjęcie z archiwum wywołało morze komentarzy o Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z domowego archiwum. Dzieci były takie małe. Internauci wzruszeni wspominają Annę Przybylską.

Na początku października zobaczymy film dokumentalny o życiu Anny Przybylskiej zatytułowany Ania. Po raz pierwszy wyświetlone zostaną archiwalne materiały z domowego zacisza. Fani będą mogli poznać aktorkę jako córkę, siostrę, matkę, partnerkę i przyjaciółkę. W produkcji udział wezmą najbliższe jej osoby.

Szykuje się wyciskająca łza produkcja. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy – z naszych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej będzie to 4.10.

Nie jest tajemnicą, że w pierwszej wersji miał powstać film fabularny. Ostatecznie jednak rodzina wycofała się z tego pomysłu. Takie smutne wieści w 2019 roku przekazał reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z magazynem Na Żywo.

Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną.  Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie – wyjawił Piwowarski.

Najbliżsi uznali, że film dokumentalny będzie bardziej odpowiednim hołdem dla Ani. Prace trwają, a w rozmowie z naszą reporterką o swoich uczuciach związanych z projektem opowiedziała Oliwia Bieniuk.

Uważam, że film dokumentalny jest lepszym rozwiązaniem. Myślę, że ciężko byłoby się komuś wcielić w rolę mamy, bo mama była nie do podrobienia, więc myślę, że byłby duży problem z wyborem aktorki. W filmie dokumentalnym będzie pokazanych więcej urywków z mamą, pamiątek, zdjęć, więc myślę, że to będzie o wiele lepsze.

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z archiwum domowego. Internauci wzruszeni

W związku z pracami nad projektem najbliżsi Ani zbierają wszystkie pamiątki po Przybylskiej. Jarosław Bieniuk znalazł stare zdjęcie i postanowił podzielić się nim w sieci. Na kadrze widzimy byłego piłkarza i jego dzieci dobre kilka lat temu. Szymon i Jaś wyjątkowo przypominają zmarłą mamę.

Znalezione „na strychu”. Moje – napisał.

Wzruszenie ścisnęło serce internautów obserwujących profil Bieniuka:

 • I brakujący element …
 • Chłopcy bardzo podobni do mamy.
 • Super fotka po dzieciach widać jak czas szybko biegnie.
 • Cudna fota.
 • Obaj chłopcy cała mama – piszą.

Jesteście fanami Ani Przybylskiej?


Jarosław Bieniuk pokazał stare zdjęcie

Jarosław Bieniuk pokazał stare zdjęcie

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Komentarze

 • Xad pisze:

  Odgrzewany kotlet po raz setny. Facet nie potrafi nic innego

 • Gizela pisze:

  Piękna kobieta, piękne wnętrze Pani Ani, tacy ludzie odchodzą ale zostają w naszych sercach, nie ma drugiej takiej aktorki na widok której nie można oderwać wzroku..nie wiemy co jest po drugiej stronie, ale na pewno kochają ją wsztystkie anioły

 • Gośćjola pisze:

  Ania,super żona, matka. Reszta niewiadoma. JAREK? COS SOBIE USTALILI, ANIA ODCHODZILA SWIADOMIE.NIE NAM OCENIAC. ALE, USZANUJMY TO.

 • Gość pisze:

  Bieniuk nie zgrywaj się teraz mamy ciebie dosc wysluchiwanie jakim tu byles tata i tsk ciebie nie lubimy spafajaca gwiazdo chcesz zablysnac

 • Gość pisze:

  Pamiętam jak sk@&&€!(ny z poodla po niej jechali w „artykułach”, dziewczyna była już na łożu śmierci, im to nie przeszkadzało. Karma wraca.

 • Gość pisze:

  No przykre to, dla rodziny dramat. Trzeba często wspominać zmarłych.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×