Córka Joanny Krupy nie ma jeszcze tygodnia, a już nosi manicure! Rośnie kolejna modelka

Córeczka Joanny Krupy - pierwszy manicure

Córeczka Joanny Krupy - pierwszy manicure

Joanna Krupa nie posiada się ze szczęścia. Każdą chwilą z córeczką dzieli się w social mediach. Niedawno na swoim Instastory pokazała pierwszy manicure Ashy. Zobaczcie.

O porodzie Joanny Krupy bardzo szybko dowiedział się cały świat. Modelka podzieliła się tą informacją na Instagramie. Teraz dzieli się każdą chwilą z Ashą Leigh w swoich social mediach. Niedawno pokazała pierwszy manicure córeczki.

Zobacz: Edyta Górniak oszalała na punkcie córki Joanny Krupy. „Jest podobna do…” A to zaskoczenie

Asha Leigh Nunes – pierwszy manicure córki Joanny Krupy

Joanna Krupa w miniony weekend urodziła córeczkę. Szybko postanowiła zrobić z córki prawdziwą damę. Asha Leigh ma już za sobą pierwszy manicure, którym jej mama pochwaliła się wszystkim na Instastory.

Joanna Krupa od zawsze jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Pokazywała każdy etap ciąży. Modelka chwaliła się swoim brzuszkiem, dzieliła się z internautami każdym momentem, nawet wizyta u ginekologa.

Fani byli świetnie poinformowani o każdym szczególe oczekiwania na pierwsze dziecko Joanny Krupy. Nie inaczej jest po porodzie. Wiemy już bardzo dużo o Ashy Leigh.

Zobacz: Joanna Krupa z córką są już w domu! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie Ashy z babcią. Co za uroczy widok

Joanna Krupa - Asha jej pierwszy manicure

Joanna Krupa – Asha jej pierwszy manicure

Joanna Krupa słynie z tego, że jest bardzo zadbana. Nawet rodząc córeczkę miała pełen makijaż i manicure. Teraz postanowiła zadbać o to, żeby jej malutka Asha wyrosła na prawdziwą gwiazdę i nabrała prawidłowych nawyków. Już w pierwszym tygodniu życia zafundowała jej pierwszy zabieg – zajęła się paznokciami dziecka.

Cały wydarzenie skrupulatnie filmowała i pokazała swoim obserwującym. Z pewnością sprowokowała tym wiele skrajnych reakcji, pewne jest, że Asha Leigh Nunes jest chyba pierwszym noworodkiem, któremu publicznie zrobiono manicure.

Zobacz: Joanna Krupa cztery dni po porodzie podjęła ważną decyzję. Już wiemy, czy pojawi się na finale Top model


Joanna Krupa - Asha pierwszy manicure

Joanna Krupa - Asha pierwszy manicure

Joanna Krupa - Asha jej pierwszy manicure

Joanna Krupa - Asha jej pierwszy manicure

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×