Szukaj

Zaglądamy do mieszkania Mai Hyży. Pokój córki pokazuje najczęściej. Ma bardzo przytulne gniazdko

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży od dawna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Odkąd urodziła córeczkę, spędza dużo czasu w domu. W wolnych chwilach zagląda na Instagram, gdzie publikuje zdjęcia, przedstawiające jej codzienność. Nie brakuje kadrów pokazujących jej mieszkanie. Pokój jej córeczki jest przesłodki.

Maja Hyży kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Urodziła córeczkę, Antoninę, która jest owocem jej związku z Konradem. Odkąd niemowlę pojawiło się na świecie, wokalistka jest bardzo aktywna na Instagramie. To tam publikuje zdjęcia, które ukazują, jak wygląda jej codzienność. Nie brakuje tam oczywiście dzieci – Antosi i jej starszych braci.

Wokalistka mieszka z partnerem i pociechami w pięknym, widnym mieszkaniu, które urządzone jest nieco w stylu boho. Nie brakuje tu dodatków wykonanych z wikliny oraz modnej w ostatnim czasie drewnianej podłogi.

Jak mieszka Maja Hyży?

Maja, mimo tego, że nie dawno urodziła, jest aktywna zawodowo. Stara się wykorzystać każdą nadążającą się okazję do tego, aby zdobywać doświadczenie. W ostatnim czasie przyjęła nawet propozycję od Polsatu – weźmie udział w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W międzyczasie nagrała również kołysanki dla dzieci.

Gwiazda stara się również utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. To tutaj pokazuje, jak wygląda jej codzienność, przy okazji ukazując, jak mieszka.

Kuchnia w mieszkaniu Hyży urządzona jest bardzo nowocześnie. Dominują tutaj modne połączenia bieli i drewna. Mimo że jest niewielka, spełnia swoje zadanie i jest bardzo funkcjonalna.

Maja podąża z duchem czasu i chętnie sięga po ciekawe gadżety, które ułatwiają jej życie. Jednym z nich z pewnością się leżaczek, który może ustawić na kuchennym blacie i w ten sposób nie tylko karmić córeczkę, ale i przez cały czas mieć na nią oko.

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Gwiazda z całą pewnością spędza dużo czasu w salonie – w końcu to serce każdego domu, w którym toczy się życie całej rodziny. Ciekawym uzupełnieniem wystroju wnętrz, jest kanapa w kolorze ciemnego, pudrowego różu. Trzeba przyznać, że kolor ten świetnie współgra z wszechobecną bielą i drewnianymi akcentami.

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Na chwilę przed porodem opublikowała na Instagramie kadr z pokoju dziecięcego. Pojawiły się w nim dodatki w stylu boho, które zostały wykonane z wikliny: fotel, półka czy ozdoby ścienne. W pokoju Antosi  nie brakuje typowo dziewczęcych dodatków, takich jak obrazy ze zwierzątkami czy delikatnie różowe akcenty. Nad jej łóżeczkiem zawisł piękny baldachim w delikatne, małe wzorki, a tuż pod nim znalazła się najprawdopodobniej karuzela z księżycem i gwiazdkami. Tuż po jednym z dużych okien ustawiony został przewijak, pod którym znalazły się pojemniki do przechowywania niezbędnych przedmiotów.

Maja zdecydowała się dodatkowo ocieplić to wnętrze. W tym celu na fotelu położyła pled wykonany z wełny czesankowej. Z tego samego materiału zrobiony został miękki puf, który służy jako podnóżek.

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży? Podoba Wam się styl, w jakim urządziła swoje gniazdko?


Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×