Tak Katarzyna Skrzynecka wyglądała na ślubie z Marcinem Łopuckim! Para pokazała zdjęcie sprzed 10 lat!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki ślub

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki ślub

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki 19 czerwca dziś dziesiątą rocznicę ślubu! Z tej okazji pokazali romantyczne zdjęcia, w tym jedno z ceremonii z 2009 roku.

W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Katarzyna Skrzynecka wyznała, że być może z okazji 10. rocznicy ślubu znów pokaże się Marcinowi w białej sukni z welonem. Tym razem podczas ślubu kościelnego. Niestety ogrom komplikacji pokrzyżował plany aktorki:

Do 19 czerwca, czyli do rocznicy ślubu cywilnego, na pewno nie uda się nam wziąć ślubu kościelnego, bo jeszcze nie zaczęliśmy tego organizować niedawno wyznała Skrzynecka w rozmowie z „Faktem”. Ale wciąż niewykluczone, że w najbliższym czasie zdecydujemy się na takie specjalne błogosławieństwo.

Katarzyna po rozstaniu ze Zbigniewem Urbańskim zaczęła romansować z przystojnym kulturystą Marcinem Łopuckim. Między nimi od razu zaiskrzyło. Mężczyzna urzekł ją wrażliwością, troskliwością oraz ambitnymi planami na ich wspólną przyszłość. Efektem tego był ślub cywilny, który para wzięła dokładnie 19 czerwca 2009 roku. Od dawna aktorka wspominała, że chciałaby odświeżyć przysięgę małżeńską, tym razem przed obliczem Boga mówiąc jeszcze raz sakramentalne „tak” i zakładając sobie obrączki we wnętrzu pięknego kościoła.

Gdy media podłapały temat o ślubie kościelnym, do którego przygotowania rzekomo miały trwać od 4 lat, Skrzynecka zabrała głos umieszczając wpis na swoim Instagramie. Swoją wypowiedź opatrzyła zdjęciem z sesji z Marcinem Łopuckim:

Do szczęścia nie brakuje nam absolutnie niczego, ponieważ jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 10 lat, żyjemy w spełnionej rodzinie z dwiema ukochanymi córkami – napisała Skrzynecka, dodając: Nie było żadnych 'przygotowań od 4 lat' do żadnych kościelnych ślubów, więc nie byłoby na co 'się nie wyrobić'.

Dziś aktorka ponownie koresponduje z fanami na łamach Instagrama i jak dziecko cieszy się ze swojego wielkiego święta. Mało który związek w polskim show-biznesie może poszczycić się tak imponującym stażem. Widać, że decyzja o ślubie była dla nich strzałem w dziesiątkę. Marcin na każdym kroku dba o żonę, dalej okazuje jej wiele czułości i zaskakuje ją bukietami kwiatów. Jest typem romantyka, a Kasia to kocha. Owocem ich wielkiej miłości jest Alikia Ilia Łopucka, która pod koniec listopada skończy 8 lat!

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy tak wspaniałej miłości, która jest obecna w ich życiu każdego dnia!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka miała groźny wypadek! Gwiazda doznała poważnego złamania! Pokazała zdjęcie w gipsie

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!


Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×