51-letnia Izabella Scorupco pręży swoje wdzięki w bikini. Niewiarygodne, jaką ma sylwetkę! Bogini!

Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco wybrała się na krótki urlop na Isla Mujeres w Meksyku. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie kadrem w bikini. Fani są zaskoczeni tym, jak wygląda.

Izabella Scorupco jest jedną z niewielu polskich gwiazd, którym udało się zrobić karierę w Hollywood. Największą popularność zdobyła dzięki roli w filmie Golden Eye, w którym zagrała dziewczynę agenta 007, w którego rolę wcielił się sam Pierce Brosnan.

Aktorka wychowuje dwoje dzieci – Julię, która jest owocem miłości Izabelli i Mariusza Czerkawskiego oraz syna, Kubę, którego ojcem jest Jeffrey Raymond. Córka Scorupco jakiś czas temu pozowała do wspólnej fotografii z Carey Mulligan. 24-latka jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Berkeley.

Izabella Scorupco w bikini

Scorupco wraz z mężem wybrała się na krótki urlop do Meksyku. Para wypoczywa na Isla Mujeres, potocznie nazywanej Wyspą Kobiet leżącą na Morzu Karaibskim. Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. W niedzielne popołudnie opublikowała na Instagramie fotorelację z rejsu ekskluzywnym jachtem oraz kąpieli w Morzu Karaibskim.

Izabella na jednej z fotografii pozuje w skąpym, czarnym bikini z lekko rozchylonymi nogami, a w ręku trzyma drinka. Od razu widać, że aktorka świetnie się bawi w towarzystwie najbliższych. Nie sposób odwrócić od niej wzroku – gwiazda kilka dni temu świętowała swoje 51. urodziny, jak wygląda tak, jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu co najmniej 20 lat temu. Do tego ma figurę, jak modelka i niezwykle zgrabne, długie nogi.

Pod zdjęciem stale przybywa komentarzy. Fani są pod ogromnym wrażeniem figury Izabeli. Wszyscy są zgodni co do tego, że wygląda fenomenalnie.

  • O mój Boże! Co za dzień! Wspaniale! Kocham Cię!
  • Jesteś prawdziwą królową.
  • O rety! Wylądasz, jak milion dolarów. Dałbym Ci 28 lat!
  • Nadal wyglądasz, jak dziewczyna Bonda.

Nie sposób nie zgodzić się z Internautami. Izabella jest teraz w szczytowej formie. Takiej sylwetki mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki z branży.


Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco w bikini

Izabela Scorupco w Meksykurupco_199936695_1209450446164898_4414643715133075785_n

Izabela Scorupco w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×