Irina Shayk doprowadziła internet do wrzenia. Jej fotografia w bieliźnie niewiele pozostawia dla wyobraźni

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce modelek świata. Jest też aktywna w social mediach. Każda jej kolejna fotografia wywołuje sporo emocji. Tym bardziej, kiedy pozuje w bieliźnie. Internet rozpalony do czerwoności.

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce najseksowniejszych kobiet świata i najbardziej wziętych modelek. O jej względy zabiegali najwięksi przystojniacy – spotykała się z Cristiano Ronaldo, a potem udało się skraść jej serce Bradleyowi Cooperowi. Dzięki swojej nienagannej urodzie jest inspiracją dla milionów kobiet. Nic dziwnego, że o jej udział w kampaniach zabiegają najwięksi kreatorzy trendów, bo to gwarantuje sukces.

Prywatnie wychowuje małą Leę, córkę Coopera. Mimo że urodziła 3 lata temu, jej figura jest nienaganna. Aż trudno uwierzyć, że ma 34 lata i jest mamą 3-latki. Dzisiaj rozgrzała internet zdjęciem w samej bieliźnie.

Irina Shayk zdjęcie w bieliźnie

Irina przyszła na świat w rosyjskim mieście Jemanżelinsk. Jej mama była nauczycielką muzyki w przedszkolu, a tata górnikiem. Niestety, ojciec modelki zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Jej matka podjęła dodatkową pracę, by utrzymać siebie i córki, bo Shayk ma starszą siostrę, nie mniej piękną Tatianę. Mają bardzo dobre relacje. Dowodem mogą być obiegające co jakiś czas media zdjęcia modelki z mamą, a także z siostrą.

Irina od wielu już lat jest na topie i pojawia się w kampaniach u największych tuz mody. Widać ją na okładkach, a także w reklamach. Jest bardzo zajęta, a swoją popularność eksploatuje na wszelkie sposoby.

Dzisiaj modelka zachwyciła internautów zdjęciem w bieliźnie. Pozuje do selfie w komplecie marki, której jest twarzą. Wygląda obłędnie, a jej figura jest nienaganna.

View this post on Instagram

@intimissimiofficial 🖤 #Intimissimi #Adv

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Oryginalna uroda modelki i idealne ciało wywołało falę zachwytów. Internauci prześcigają się w komplementach.


Irina Shayk w bieliźnie

Irina Shayk w bieliźnie

Irina Shayk w bieliźnie

Irina Shayk w bieliźnie

Irina Shayk

Irina Shayk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×