Szukaj

Irina Shayk pokazała siostrę. Ale podobna! To aż dziwne, że Tatiana nie jest gwiazdą

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk pokazała swoją siostrę. Z okazji jej urodzin opublikowała dla niej specjalne życzenia ze zdjęciem. Tatiana jest piękna, aż dziwne, że nie zrobiła wielkiej kariery. Jak wygląda?

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce najseksowniejszych kobiet świata. O jej względy zabiegali najwięksi przystojniacy naszych czasów. Spotykała się z Cristiano Ronaldo, a potem udało się skraść jej serce Bradleyowi Cooperowi. Modelka, dzięki swojej nienagannej urodzie, jest inspiracją dla milionów kobiet. Nic dziwnego, że o jej udział w kampaniach zabiegają najwięksi kreatorzy trendów w modzie. Ma też starszą siostrę, Tatianę, która jest do niej bardzo podobna, aż dziwne, że sama nie zrobiła międzynarodowej kariery.

Jak wygląda Tatiana, siostra Iriny Shayk?

Irina i Tatiana przyszły na świat w rosyjskim mieście Jemanżelinsk. Ich mama była nauczycielką muzyki w przedszkolu, zaś tata górnikiem. Niestety, ojciec dziewczynek zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Ich mama podjęła dodatkową pracę, by utrzymać siebie i córki. Ich relacje są bardzo silne. Dowodem mogą być obiegające co jakiś czas media zdjęcia modelki z mamą, a teraz serdeczny post urodzinowy, który Irina zadedykowała siostrze.

Na zdjęciu, które opublikowała, pozuje razem z Tatianą, są bardzo młode i trzymają w rękach parasol plażowy. Na fotografii widać, że są do siebie bardzo podobne, obie przepiękne.

Z okazji urodzin, Tysik – napisała modelka.

View this post on Instagram

S dnem rozhdeniya Tysik!❤️ @tatianapetenkova

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Jednak Tatiana wybrała inną drogę niż jej słynna siostra. Wyszła za mąż, ma dwoje dzieci i wiadomo, że jest miłośniczką zwierząt, zwłaszcza psów. Udziela się charytatywnie, głównie pomagając czworonogom. Jest nie mniej piękna niż znana siostra, czego wyraz dali internauci licznymi wpisami pod postem urodzinowym.

  • Wszystkiego najlepszego dla Tatiany.
  • Jest tak piękna jak Ty. Wszystkiego najlepszego.
  • Zawsze przepiekne!
  • Piękne zdjęcie. Sto lat, Tatiana!
  • Cudne siostry. Najlepszego! – piszą internauci.

Przypomnijmy, że siostry wspólnie uratowały szpital dziecięcy w rodzinnej miejscowości i obie są bardzo zaangażowane w pomoc tym, którzy nie mieli w życiu tyle szczęścia, co one.


Irina Shayk z siostrą, Tatianą

Irina Shayk z siostrą, Tatianą

Irina Shayk z siostrą, Tatianą

Irina Shayk z siostrą, Tatianą

Siostra Iriny Shayk, Tatiana Patenkova

Siostra Iriny Shayk, Tatiana Patenkova

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×