Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa: „Zarabiam więcej od męża”. Wiemy, co robi z pieniędzmi!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał

Zarobki gwiazd to temat tabu. Stawki często owiane są tajemnicą. Jeszcze ciekawiej robi się, gdy zakochana w sobie para wykonuje ten sam zawód. Barbara Kurdej-Szatan w końcu opowiedziała o tym, jak to u niej wygląda.

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze niedawno prowadziła większość programów rozrywkowych w Telewizji Polskiej. Poza tym wciąż gra w M jak miłość, na deskach teatru, w reklamach jednej ze znanych sieci komórkowych. Jej grafik dosłownie pęka w szwach! Na dodatek aktorka zarabia około 8 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy! To astronomiczna kwota, która dla wielu jest wypadkową dopiero kilku ciężko przepracowanych miesięcy!

Zobacz koniecznie: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle za nią są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Co więcej, mąż Basi – Rafał Szatan – także jest aktorem i muzykiem. On niestety nie może pochwalić się takimi zarobkami.

Ja więcej zarabiam. Po prostu mam więcej projektów. Ale jeśli robimy coś razem, to mamy taką samą stawkę – powiedziała Kurdej-Szatan w programie „Demakijaż”.

Na co zakochani wydają pieniądze? Okazuje się, że stoją właśnie przed kolejnym, ważnym, życiowym wyborem.

Inwestujemy przede wszystkim w naszą córkę. Ale ostatnio też rozważamy, czy się znowu nie przeprowadzić – dodała gwiazda.

Zobacz: Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan szykują dla fanów wielką niespodziankę. O co chodzi?

Nie ma się czemu dziwić. Przy porządnych sumach, jakie wpadają na konto Basi i jej męża, myśl o luksusowym mieszkaniu nasuwa się sama! Tym bardziej, że już jakiś czas temu wspominali o chęci powiększenia rodziny… Trzeba więc wygospodarować pokój dla nowego członka rodziny 🙂

Sprawdź jeszcze: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają poważny kryzys? Tabloid donosi o klątwie „Tańca z Gwiazdami”, a gwiazda oficjalnie komentuje [WIDEO]


Rafał Szatan z córką Hanią

Rafał Szatan z córką Hanią

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×