Szukaj

Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]

Julia Wieniawa gwiazdy

Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Natalia Siwiec, Roma Gąsiorowska... Ile ważą polskie gwiazdy? W szczerym wywiadzie opowiedziały o swoich kilogramach. Która z nich niedawno przytyła, która schudła, a u której nic się nie zmienia? Sprawdźcie sami!

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach dbanie o wagę i wygląd jest niezwykle ważne. Zwłaszcza dla gwiazd, które pracują swoim ciałem grając w filmach, szalejąc na scenie czy chodząc po wybiegach. Zwykle olśniewają swoim wyglądem, ale ile kilogramów pokazują ich wagi, gdy zdecydują się skontrolować formę? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską polskie znane i lubiane skomentowały kwestię swoich kilogramów. Jak się okazuje, przywiązują do niej mniej uwagi niż media i prasa, nieustannie kontrolujące kto przytył, a kto z kolei zrzucił co nieco.

Natalia Siwiec przyznała, że obecnie nie posiada nawet wagi:

Nie wiem, może z 50? Raczej tak patrząc w lustrze. Nie mam wagi w domu. Nie wiem, może mniej, może z 49, może 48. Na zdjęciach wyglądam chudziej, ale jak ściągnę sukienkę to trochę grubiej. Chciałabym może, żeby mi buzia trochę przytyła. – wyjawiła Natalia

Kasia Warnke w ogóle nie lubi pytań o wagę. Uważa, że są one nie na miejscu, bo obecne czasy i tak przyprawiają kobiety o białą gorączkę:

Uważam, że żyjemy w czasach, w których jest duża presja i nie róbmy sobie dodatkowego stresu. Wystarczy powiedzieć, że ładnie wyglądasz. Ja ważę zawsze koło 60. Najgorzej to 61, maks 62.

Julia Wieniawa z kolei nie ukrywa, że ostatnio trochę jej się przytyło. Romantyczny wyjazd do Włoch zrobił dobrze na serce, ale na wagę już niekoniecznie:

Najlepiej czuję się, jak mam 49 kilo. Aktualnie ważę 51, bo wróciłam z Włoch i jadłam gluten. I od razu przytyłam. Ma to dla mnie znaczenie, mam wagę w domu i co jakiś czas sprawdzam ile ważę. Nie jest to dla mnie wyznacznik, bo efekty widać w lustrze, a nie na wadze.

A wy? Ważycie się regularnie? 😉

Zobaczcie kto jeszcze dyskutował o swoich kilogramach!

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła związek z Baronem! Jej słowa upokorzą Antka Królikowskiego

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!


Julia Wieniawa pokazała piersi w sukience z głębokim dekoltem

Julia Wieniawa pokazała piersi w sukience z głębokim dekoltem

Kasia Warnke - pokaz kolekcji MMC 2019

Kasia Warnke - pokaz kolekcji MMC 2019

Piotr Stramowski - premiera filmu

Piotr Stramowski - premiera filmu "Fuga"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×