Monika Zamachowska pokazała, ile jej syn zarobił na roli w serialu: „Brawo, synu!”

Monika Zamachowska i syn Tomasz

Monika Zamachowska i syn Tomasz

Syn Moniki Zamachowskiej zagrał w serialu

Monika Zamachowska to polska dziennikarka, która na co dzień wychowuje dwójkę dzieci: starszego syna i młodszą córkę. Właśnie pochwaliła się, że mający zespół Aspergera Tomasz zarobił pierwsze pieniądze.

Przypomnijmy, że Monika Zamachowska kilka lat temu zaczęła mówić głośno o swoim synu i jego zaburzeniu, a w szczerej rozmowie z Vivą! zdradziła kulisy życia z tą przypadłością:

Mój syn miał właśnie cztery lata, gdy pomaszerował pierwszy raz do szkoły. I chwała Bogu, bo tam błyskawicznie, w ciągu trzech tygodni, zdiagnozowano mu Zespół Aspergera. Można było zacząć terapię – wspomina prezenterka. To było moje pierwsze dziecko. Myślałam, że wszystkie dzieci tak się zachowują. Dzięki tej diagnozie można było mojemu Tomkowi pomóc. Gdy wróciłam do Polski z dzieckiem ze zdiagnozowanym i leczonym Zespołem Aspergera, załatwienie papierów, potwierdzających tę chorobę mojego dziecka, zajęło sześć lat. Sześć lat!

Dowodem na to, że zespół Aspergera nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu jest ostatni sukces 16-latka. Syn gwiazdy TVP otrzymał prestiżowe stypendium w Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie. Zanim jednak wróci do szkoły i ponownie poświęci się edukacji, w czasie wakacji poszedł do pracy. Dumna mama pochwaliła się tym faktem z obserwującymi na Instagramie:

To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa, więc odnotowuję. Brawo, synu – napisała dziennikarka.

Chociaż Zamachowska nie chciała zdradzić w jakiej produkcji się pojawił, ujawniła że za rolę tą zarobił 270 zł. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać:

Wielkie gratulacje każda mama byłaby dumna – napisał jeden z fanów Zamachowskiej.

Myślicie, że chłopak ma szansę zdobyć popularność taką jak jego matka?

Syn Moniki Zamachowskiej otrzymał prestiżowe stypendium w szkole na Florydzie! Dumna mama skacze z radości!

Monika Zamachowska trafiła do szpitala! Czy coś zagraża jej życiu?

Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Joanna Moro, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]


Wynagrodzenie syna Moniki Zamachowskiej

Wynagrodzenie syna Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska z synem Tomkiem

Monika Zamachowska z synem Tomkiem

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska z synem

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×