Małgorzata Socha za rodzinną reklamę zgarnęła krocie. Z TAKĄ sumą gwiazda przez długi czas nie musi się martwić o finanse

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha razem z mężem, swoją mamą i trojgiem dzieci zgodziła się na udział w reklamie marki biżuteryjnej. Ile zarobiła cała rodzina? To kontrakt warty krocie. 

Małgorzata Socha od lat spełnia jako aktorka, a dzięki temu też jest gwiazdą show-biznesu. Regularnie pojawia się w produkcjach dużego i małego ekranu. W swoim zawodowym dorobku może się pochwalić wieloma rolami, które zapadły widzom w pamięć.  Wszystko zaczęło się od serialu Na Wspólnej, z którego postanowiła zrezygnować po 15 latach. Jej talent szybko spowodował, że stała się jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. W zawodowym grafiku Sochy nie brakuje kolejnych wyzwań, a pomimo tego nie przeszkodziło jej to w ułożeniu sobie życia prywatnego.

Aktorka jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Anegdotą już jest to, że mąż gwiazdy długo nie mógł podjąć decyzji o ślubie, dlatego Małgosia sama postanowiła zawalczyć o ich wspólną przyszłość.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – jakiś czas temu informował magazyn Świat i Ludzie.

Ile Małgorzata Socha i jej rodzina zarobili na reklamie?

Małgosia i Krzysztof nie tylko wzięli ślub, ale zostali też rodzicami. Wspólnie wychowują troje dzieci: najstarszą córkę Zosię, która ma już 9 lat, 5-letnią Basię i 4-letniego Stasia. Jeszcze do niedawna gwiazda chroniła prywatność swoich pociech i nie pokazywała ich twarzy w mediach społecznościowych. Rzadko też pojawiały się tam fotografie jej męża.

Niedawno jednak zmieniła zdanie i opublikowała pierwsze wspólne zdjęcia, na których można podziwiać twarze jej gromadki. Później zaskoczyła po raz kolejny, gdy razem z całą rodziną, a także swoją mamą, wystąpiła w reklamie marki biżuteryjnej.

Fani nie poskąpili aktorce i jej pociechom komplementów, ale stwierdzili jednak, że początek listopada to odrobinę za wcześnie na takie publikacje. Jak dowiedział się Super Express gwieździe ten kontrakt wyjątkowo się opłacał. Od lat jest ona twarzą popularnej marki, a stawka za rodzinną reklamę jest imponująca:

Namówienie aktorki na udział dzieci z pewnością nie było łatwe. Mogły ją przekonać pieniądze, bo za serię reklam mogli otrzymać pół miliona złotych – informuje tabloid.

Trzeba przyznać, że gaża pozwoli jej zabezpieczyć przyszłość w ciężkich ekonomicznie czasach.


Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×