Wirtualna Polska

Gwiazdy zgarną fortunę po powrocie na scenę. Kayah dostanie 40 tys. zł, ale to Beata Kozidrak jest najlepiej opłacana

Gwiazdy zgarną fortunę po powrocie na scenę. Kayah dostanie 40 tys. zł, ale to Beata Kozidrak jest najlepiej opłacana

Stawki gwiazd za koncerty

Polski show-biznes w ostatnim czasie na długo musiał się zatrzymać. Gwiazdy odwołały swoje trasy koncertowe, ale jest szansa, że w nadchodzące lato w końcu wrócą na scenę. Ile zarobią za jeden koncert? 

Wirtualna Polska

Pandemia koronawirusa dała się wszystkim we znaki. Już od ponad roku świat stoi w miejscu. Rząd już dawno wprowadził szereg obostrzeń, które miały na celu zatrzymać rozprzestrzenianie się wśród społeczeństwa śmiertelnego wirusa. W pierwszej kolejności zamknięto szkolnictwo, później przyszła pora na kina, teatry, baseny, ośrodki kultury, a także niektóre zakłady pracy. Codzienność w trosce o zdrowie Polaków została ograniczona jedynie do niezbędnych potrzeb.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Koronawirus spowodował światowy kryzys gospodarczy. Ucierpiały wszystkie gałęzie przemysłu, jednak przez ograniczenie przemieszczania się ogromne straty odnotowała przede wszystkim turystyka. Hotele i restauracje przez bardzo długi czas były zamknięte. Wielu właścicieli lokali musiało zakończyć swoją działalność, ponieważ pomimo rządowego wsparcia, nie udało się im utrzymać biznesów. Kryzys nie ominął także show-biznesu. Ze względu na odwołane koncerty pandemia dała gwiazdom mocno po kieszeni.

Ile gwiazdy zarobią na koncertach w 2021 roku?

Z końcem roku do Polski trafiła szczepionka przeciw Covid-19. Większość społeczeństwa z niecierpliwością wyczekiwała na podanie zastrzyku, który pozwoli wrócić do życia, które znali sprzed pandemii. W ostatnich tygodniach odnotowuje się spadek liczby zachorowań, dlatego rząd powoli luzuje obostrzenia. Dzieci wracają do szkół. Otwierają się galerie handlowe, a także ośrodki kultury. Artyści powoli zaczynają przygotowywać się do występów.

Nadchodzące lato to idealny moment na imprezy w plenerze. Muzycy już powoli zacierają ręce, ponieważ po roku życia z oszczędności będą w końcu mogli zasilić swoje portfele. Dziennik Super Express dotarł do stawek, które w tym roku zainkasują największe gwiazdy za jeden występ. Niekwestionowaną królową jest Beata Kozidrak, której po piętach depczą Agnieszka Chylińska, Kayah i Sanah:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Beata Kozidrak za jeden występ inkasuje 55 tys. złotych, identyczną stawkę ma idol młodego pokolenia Dawid Podsiadło. Tuz za nim uplasowała się Agnieszka Chylińska. Jurorka „Mam talent” śpiewa za 50 tys. Monika Brodka, która promuje swój nowy album – 45 tys. za występ, Kayah ze stawką 40 tys. Młodziutka Sanah już teraz może liczyć na 35 tys. – czytamy w tabloidzie.

W zestawieniu znajduje się także Natalia Szroeder, która za koncert ma otrzymać 30 tys. złotych. Trzeba przyznać, że stawki są naprawdę imponujące, a biorąc pod uwagę, że gwiazdy zagrają co najmniej kilka razy, to mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki.

Były mąż wspiera Beatę Kozidrak Dawid Podsiadło – premiera filmu (Nie)znajomi

Dawid Podsiadło – premiera filmu (Nie)znajomi

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×