Szukaj

Igor Herbut opublikował przepiękną sesję z ciężarną ukochaną! Tak wielkiej klasy nie widzieliśmy od lat

Igor Herbut, Małgorzata Dec sesja

Igor Herbut, Małgorzata Dec sesja

Igor Herbut pochwalił się sesją zdjęciową z ciężarną partnerką! Małgorzata Dec wygląda przepięknie ze swoim imponujących rozmiarów brzuszkiem. Wydaje się, że już lada chwila powitają na pokładzie nowego członka rodziny.

Igor Herbut to popularny kompozytor, tekściarz oraz wokalista zespołu LemOn. Muzyk związał się z piękną blondynką – Małgorzatą Dec, a owocem ich miłości jest synek, który lada chwila przyjdzie na świat i maksymalnie uszczęśliwi rodziców. Przygotowania do porodu idą pełną para. W tak pięknych chwilach nie można przegapić sesji z brzuszkiem. Para postawiła na naturalność w nieco „loftowym” klimacie, bez zbędnego afiszowania się i udziwnień.

Zakochani mieli przed chwilą wspólną sesję, której może pozazdrościć im nawet Agnieszka Kaczorowska. Piękne zdjęcia w industrialnym klimacie miejskiej dżungli podbijają Instagram, a fani zasypują przyszłych rodziców cudownymi komentarzami:

  • Już słyszę w duszy Twoje kołysanki
  • Wszystkiego dobrego. Pięknie uchwycone chwile
  • Bo miłość jest wszystkim
  • Piękny widok! 

Szczęśliwi rodzice pochwalili się fotografiami w komplecie. Brzuszek Małgosi nabrał już pełnych kształtów i wydaje się, że partnerka Igora za chwilę uda się na salę porodową. Wiemy już, że będzie to chłopiec, ale co z imieniem?

Myśleliśmy już o imieniu, ale jeszcze musi to zostać potwierdzone przez wszystkie oznaki i symbole z tego świata. […] Mamy imię, które w pewien sposób dla nas znaczy i ma dla nas wielką symbolikę – skomentował tajemniczo na kanapach Dzień Dobry TVN.

Przyszłym rodzicom życzymy szczęśliwego rozwiązania oraz trzymamy kciuki za dalszą karierę muzyczną Igora. Widać, że mężczyzna skupia się na muzyce i nie potrzebuje wokół swojej osoby zbędnego szumu. Konsekwentnie idzie wytyczoną przez siebie ścieżką. Już za chwile będzie miał nową inspirację do komponowania. Czy nagra specjalną wersję płyty z kołysankami, może w duecie z piękną Małgosią?

View this post on Instagram

????+ ????+???? / ???? Ania Fijałkowska

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

Zobacz: Igor Herbut z ciężarną partnerką w romantycznej sesji! Internauci aż się rozpłynęli: “Nie mogę oderwać wzroku”. Potwierdzamy!

Zobacz: Dziecko, w drodze, a co ze ślubem? Czy Igor Herbut już niedługo powie “tak” swojej pięknej partnerce?

Zobacz: Igor Herbut na romantycznej kolacji z ukochaną w luksusowej restauracji! Jego dziewczyna przeszła niebywałą metamorfozę!


Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×