Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Jurorka show TVN pokazała przerażające zdjęcie swoich poranionych stóp! „Dziękuję moim stopom, że noszą mój ciężar każdego dnia i pozwalają mi…”

Jurorka z TVN pokazała przerażające zdjęcie swoich poranionych stóp! " Dziękuję moim stopom, że noszą mój ciężar każdego dnia i pozwalają mi..."


Ida Nowakowska pokazała oszpecone stopy

Ida Nowakowska to znana i lubiana tancerka. Jest także jurorką w programie You Can Dance. Jak się okazuje balet to ciężka praca o czym może świadczyć najnowsze zdjęcie dodane przez gwiazdę na Instagram.

Ida pokazała właśnie swoje stopy tuż po treningu baletowym. Wyglądają one kiepsko, mają wiele odcisków i pęcherzy. Widać, że zajmuje się ona tańcem nie od dziś…

Moje życie. Mój regularny dzień. Nie mogę przestać. Nie chcę przestać. Nie sądzę, że jestem piękna, ale moje stopy są. Dziękuję moim stopom, że noszą mój ciężar każdego dnia i pozwalają mi latać – napisała pod zdjęciem Ida

Życie baletnicy nie jest łatwe…

Zobacz także: Ida Nowakowska pochwaliła się prezentem, jaki dostała od męża z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Droga biżuteria? Luksusowy samochód? Nic bardziej mylnego!

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie stóp

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie stóp

Czy Ida Nowakowska sprawdza się w roli jurora You Can Dance?Komentarzy: 3


Gość | 23 grudnia 2016, 23:37

OHYDA.. RZYGAC IE CHCE.


Gość | 23 grudnia 2016, 18:09

Zgadzam się.Stopy ma okropne ale nie dla tego,że poranione ale zaniedbane!!! Syf


Gość | 22 grudnia 2016, 21:53

fuj. ale flejtuch. porzygam się. zarośnięte skóry. odrapany lakier. pewnie na piętach skorupa.


Dodaj komentarz
×