Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Netflix rezygnuje z „House of Cards” po aferze z Kevinem SpaceyHouse of Cards znika z Netflixa

Błyskawiczna reakcja Netflixa. Po poniedziałkowych oskarżeniach w stosunku do Kevina Spacey, firma wycofuje się z dalszej produkcji serialu. W odpowiedzi na skandal związany z postacią aktora, serwis wraz z wytwórnią Media Rights Capital wydał komunikat zapowiadający koniec House of Cards. Według producentów, realizowana teraz szósta seria kultowego serialu będzie ostatnią, a jej premiera wyznaczona jest na 2018 rok.

W swoim oświadczeniu platforma poinformowała, że szefowie Media Rights Capital oraz Netflixa odbyli spotkanie z ekipą realizacyjną na planie serialu, by porozmawiać i upewnić się, że „nadal czują się bezpieczni i wspierani”. Kevin Spacey nie kręcił tego dnia swoich scen i nie uczestniczył w tej rozmowie.

The Associated Press podaje, że ta decyzja została podjęta już kilka miesięcy wcześniej, a  Netflix podobno pracuje już od jakiegoś czasu nad spin offem House of Cards – prawdopodobnie bez udziału gwiazdora.

Afera o molestowanie, której początek dały oskarżenia wobec Harveya Weisnteina zatacza coraz szersze kręgi i jest jednym z największych skandali Hollywood. A to jeszcze nie koniec…

Szok! Ojciec Kevina Spcey’a gwałcił jego brata i był nazistą!

Kevin Spacey jest gejem! Aktor zrobił coming out ze względu na szokujące okoliczności!

Jesteś fanem „House of cards”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×