„Rozpętano wojnę”. Nowa zapowiedź filmu o Harrym i Meghan jest tak mocna, że łamie serce. Podano datę premiery

Meghan i Harry premiera dokumentu

Meghan i Harry premiera dokumentu

Książę Harry i Meghan Markle nakręcili film dokumentalny we współpracy z Netflixem. Pojawiła się oficjalna data premiery i kolejny zwiastun. Sussexowie ze łzami w oczach mówią o tym, co ich spotkało. 

Meghan Markle i książę Harry po kilku latach życia na królewskim dworze podjęli decyzję o tym, aby zrezygnować ze swoich funkcji i przestać pracować na rzecz monarchii. Za kilka tygodni miną trzy lata od momentu, gdy ogłosili światu, że wyprowadzają się z Londynu i zaczynają życie na własny rachunek. Sussexowie wydali oficjalne oświadczenie i przez bardzo długi czas milczeli na temat tego, co działo się za murami pałacu.

Dopiero po roku udzielili przełomowego wywiadu, dla Oprah Winfrey, który zszokował opinię publiczną. Opowiedzieli o myślach samobójczych Meghan, problemach z rasizmem wśród członków rodziny, ale także konflikcie Harry’ego z ojcem. Okazało się, że od miesięcy nie zamienili ze sobą słowa.

Małżonkowie nie ukrywają tego, jak byli traktowani przez pozostałych członków rodu Windsor i udzielili już kilku wywiadów na ten temat. Teraz zdecydowali się na jeszcze odważniejszy krok. Sussexowie we współpracy z Netflixem nakręcili film dokumentalny.

Harry i Meghan: kiedy premiera filmu na Netflixie?

Harry już jakiś czas temu zapowiedział, że wyda pamiętnik o swoim życiu. Słowa dotrzymał i już wiadomo, że książka o wymownym tytule Spare (co można tłumaczyć jako: zapasowy, wolny, niepotrzebny) do sprzedaży trafi 10 stycznia 2023 roku. Jeszcze wcześniej fani rodziny królewskiej będą mogli zobaczyć film dokumentalny o życiu wnuka królowej Elżbiety II i jego żony.

Netflix pokazał już pierwsze zwiastuny tej głośnej produkcji, które wywołały sporo emocji. Teraz znana jest już data premiery filmu. Ukaże się on w dwóch częściach: pierwsza 8 grudnia, a kolejna 15 grudnia. Kolejna zapowiedź pokazuje, że będzie to naprawdę mocna produkcja.

W jednym z fragmentów Harry powiedział słowa, która nawiązują do tragicznej śmierci jego matki, która zginęła w wypadku samochodowym, uciekając przed paparazzi. Książę bał się, że podobny los może spotkać jego żonę.

Zrozumiałam, że nie będą mnie chronić – powiedziała Meghan.

Bałem się, że tamto znowu się stanie – dodał Harry.

Widać, że małżonkowie nie byli w stanie powstrzymać łez, wspominając swoje życie za murami pałacu. W galerii zobaczycie kilka scen z kolejnego zwiastuna  filmu Harry i Meghan. Czekacie na premierę?


Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ona łamała serca regularnie, bo to ją karmi, ale on…??? Jak można dać się tak opętać, żeby chcieć zniszczyć własnych dziadków, ojca, brata i ich rodziny…??? Wszyscy powinniśmy chronić siebie bliskich przed taką trucizną jak meghan.

  • Gość pisze:

   Musieli zadbać o siebie, Harry wdpaniale zadbał o swoją żonę i rodzinę, by uniknąć najgorszego!

  • Gość pisze:

   5 grudnia 2022 o 21:07
   Ślepa jesteś?
   Nie widzisz co rodzina królewska wyprawiała żeby zniszczyć Meghan, nawet jak byla w ciąży.?
   Oni starali się jak mogli żeby ją doprowadzić do ostateczności, bo liczyli ze wtedy Harry z nimi zostanie. Nie widzisz jak przemocowy są William o Kate. Zobacz sobie Kate na kwiatach przed pogrzebem. Odebrano im ochronę w tym samym momencie kiedy było tyle zaplanowanych ataków na nią, co ujawnił niedawno szef wywiadu od spraw terroryzmu, kilka osób siedzi w pierdlu, ktoś z palacu ujawnił ich miejsce pobytu w Kanadzie razem ze zdjęciami domu, ile razy powtarzają, że Harry może wrócić w każdej chwili, nawet jego dzieci nie są brane pod uwagę. Im się wydaje, że jakby Harry stracił żonę i dzieci, to wróci po pocieszenie na rodziny łono. Nigdy tak się nie stanie, prędzej sam ze sobą by skończył.

  • Gość pisze:

   Harry wie ze nie jest synem Karola i za to nie zalezy mu na tej patologicznej rodzince synem Karola jest tylko William i taka jest tego prawda

  • Gość pisze:

   do tej z 22:25 – głupia jesteś? (pytanie retoryczne) gdyby rzeczywiście nie lubili meganicy, królowa nie zgodziłaby się na ślub i hazz musiałby zrezygnować z pozycji i tytułów, żeby go wziąć (jak brat jego pradziadka).
   to hazz i meganica bez skrupułów gnębią rodzinę i wymyślają bzdury na ich temat. nie widziałaś jaka siedziała zadowolona, kiedy hazz uwierzył, że chce sobie zrobić krzywdę w ciąży? on jest niebywałym głupcem, dlatego dał się nabrać. nie on jeden zresztą widać..

  • Gość pisze:

   22.25 a cóż takiego rodzina królewska wyprawiala z meg? Nie pytali codziennie jak ona się czuje? 🙂
   A jak się miała zachowywać rodzina wobec parki klamców, którzy publicznie ich szkalowali.
   Ochrone odebrano im gdy wypisali się z pracy, tak to już jest w realnym świecie, zwalniasz się to tracisz pensje i przywileje.
   Z jakiej racji podatnik miałby płacić za ich ochronę, sądzisz, że Brytyjczycy dbają o bezpieczeństwo meg?
   Oczywiście, że Harry zawsze mógłby wrócić do domu, jego pomyłki nie są natomiast nikomu potrzebne.
   Tak, tak, oczywiście ty wiesz, że by ze sobą skończył 🙂
   Zawsze mogliby mu podsunac kolejna jachtowke by zapomnial o poprzedniej, taką, która by wiedziała gdzie jest jej miejsce.
   Same plusy 🙂

  • Gość pisze:

   Ja myślę dokładnie tak samo.Harry to szmaciarz.

 • Gość pisze:

  Jakim szuja trzeba być żeby nagrywać film i szkalować Rodzinę ,pier….o samobójstwie ,nikt jej nie trzymał w piwnicy, nie bił, nie dawali jeść, co za kołtun z tej dziewuchy.Nie podobało się w Anglii darmozjadom, wyjechali mogli iść do fabryki do pracy i nie czepiać się rodziny.

  • GoPolkaść pisze:

   Psychicznie też można człowieka złamać.

  • Gość pisze:

   Psychicznie też można człowieka złamać, wiem sama przez to przechodziłam.

  • Gośćtata pisze:

   A skąd ty to wiesz jak ją traktowali? Byłas tam, widziałaś? Psychicznie też można człowiek wykończyć, zdeptać i zgnoić… doprowadzjąc do samobójstwa. Harry miał jaja że stanął za swoją żoną i dziećmi. Widział jak gasła jego matka i do czego doprowadziła ją monarchia.

  • Gość pisze:

   harry zawsze był słaby, do tego traumy… dlatego meganicy tak łatwo poszło. a teraz dręczy psychicznie jego rodzinę. z tego czerpie moc. jak każdy narcyz.

  • Gość pisze:

   Musieli zadbać o siebie, Harry wdpaniale zadbał o swoją żonę i rodzinę, by uniknąć najgorszego!

  • Gość pisze:

   Harry miałby jaja gdyby stanął w obronie rodziny i wreszcie zabronił wywloce ja szkalowac.
   Miałby jaja gdyby kopnął meg w tłusty zad i przeprosił rodzinę publicznie

 • Gość pisze:

  Meghan powinna wreszcie zdecydować czy chce grać silną i niezależna kobietę czy wiecznie skrzywdzona płacząca i jeczaca ofiarę.

 • Gość pisze:

  Harry, tak jak jego ojciec, wybrał na pierwszą żonę niewłaściwa kobietę. Histeryczki należy omijać szerokim łukiem.

  • Gośćbi pisze:

   Idiota

  • Gość pisze:

   Harry wspaniale się zachował i potrafił stanąć w obronie żony i swojej rodziny!

  • Gość pisze:

   Powinien stanąć w obronie rodziny przeciwko żonie.
   Zresztą co to za żona, inni wycierali nią podłogi, a ten idiota zachowuje się jakby ona była coś warta

  • Gość pisze:

   19.39 Dzięki za to , że się przedstawilas, ale to nie bylo potrzebne, poniewaz odnoszę wrażenie, że jesteś właśnie jedną z tych, które należy omijać szerokim łukiem.

 • Ola pisze:

  I dobrze niech powiedzą jak żyje i na jakich zasadach ta skostniałą monarchia król królowa książę , to nie średniowiecze , niech idą do pracy. W historii masę jest przeróżnych niepojętych histori byle tylko utrzymać władze , dziś dzieje się to samo. Brawo Harry za odwagę .

  • Gość pisze:

   Niech najpierw Harry idzie do pracy i wyślle do niej swoją wywloke.
   Zaklamanie nazywasz odwagą?

  • BiGość pisze:

   Dokładnie!

  • Gość ja pisze:

   A cóż to za władza,niech oni tam sobie będą,a chcesz żeby zostali w pracy twoimi zwierzchnikami,lepiej nie,niech robią co robią z tymi wszystkimi ,byle nie zrobią nie z nami

 • Gość pisze:

  Następca brytyjskiego tronu biega za prezydentem USA po parkingu! Nie wiadomo- śmiać się czy płakać. 🙂

  • Gość pisze:

   Nie biega, spotkali się tam gdzie to było ustalone.
   Gorzej, że jego rudy pokazuje się publicznie z zezowata panienka, której nawet angielski pilkarz nie chciał bo stara, brzydka i wytarta :)))

  • Gośćbi pisze:

   Właśnie . Fajnie że też tak to widzisz.

  • Gość pisze:

   5 grudnia 2022 o 19:20
   Tam było ustalone, bo to był jedyny moment kiedy Biden szedł na uroczyste spotkanie, ba które William miał nadzieję być zaproszonym, o czym trąbili jego doradcy, którzy zawracali Biden owi du.. pe i jeczeli o spotkanie. Dlatego Willi był bez płaszcza. Biden pozwolił zrobić jedno zdjęcie, zostawi Willa i poszedł na imprezę. 🙂

  • Gość pisze:

   Ktoś o.pozycji księcia Walii nie jest zapraszany bez uprzedzenia.
   To są kwestie dyplomacji, taki gość zmienilby cały układ wśród zaproszonych gości, więc nie pisz bzdur.
   Anglik był bez płaszcza, serio? Warto poznać zwyczaje innych nacji.
   Mnie też na początku dziwily te ich trampki noszone zimą, ale to wszystko wynika z wychowania dzieci.

 • Gość pisze:

  Harry właśnie zamknął sobie ostatecznie powrót kiedykolwiek do rodziny

  • Gość pisze:

   A w dupie mieć taką rodzinę, która szczuje na jego żonę, jego dzieci, donosi mediom, próbie pinizyc i zdyskredytować na oczach całego świata ba pogrzebie Elżbiety, co obróciło się przeciwko nim, bo swiatowe mefia zbulwersowane komentowały to na gorąco w mediach.
   A teraz, idiota Willam, pojechał „odbić Amerykę”, a jedynwvco odbił to swoją leniwa i zawistna du… ę, bo amerykańskie mefia, również niezależne brytyjskie suchej nitki na Jenach nie zostawili, że kompletnie olali laureatów, nawet ich nie zaprosili, za to ściągnęli kilku celebrytiw, a cała impreza służyła tylko promocji WK, a głównie Williama i opowiesciom, jak to pokonają HM.
   O laureatach ani słowo nie padło, ani jedno nazwisko nic. Willuam nie miał czasu na takie „drobiazgi”, bo William biegał za Bidenem żeby sobie z nim fotkę strzelić. Dostąpił zaś, czy tu ba jedno cyknięcie na parkingu:))))))
   Jakiś dziennikarz podsumował Williama tak, że jak typowy przemocowiec, dalej prześladuje osobę która mu się wymknęła i nad którą nie tylko nie ma już kontroli, ale za dobrze prosperuje.

  • Gość pisze:

   Haha, chronić to Harry powinien swoją rodzinę przed psychopatka, która poślubił.
   Nie zmyslaj, nikt się nie bulwersowal tym, że nie przyjęto ciepło parki zaklamnych hipokrytów, którzy szkalowali rodzinę.
   BRK dba o pozory, inna rodzina po czyms takim nie wpuscilaby meg nawet na nabożeństwo.
   Nie słyszałam ani słowa Williama o „odbijaniu Ameryki” , on nic takiego nie mówił.
   Wizyta była sukcesem, wszystkie media tak mówią.
   Jak typowy prxemocowiec postępują HM wciąż i wciąż przesladuja osoby, które mają je w głębokim powazaniu, nie odbywają się do nich, nie wypowiadają się na ich temat publicznie i w ogóle do niczego ich nie potrzebują. Żyją sobie szczęśliwie i wypełniają swoje obowiązki.
   A HM wciąż i wciąż narzekają, jecza, wydają wspomnienia wyłącznie na temat BRF.
   Dłużej mieszkają oddzielnie niż mieszkali razem w UK i wciąż nie potrafią zająć się własnym życiem.

  • Gość pisze:

   Żonę?
   Jak chciał żeby rodzina sxanowala jego żonę to powinien poślubić kobietę godną szacunku.
   Taką jak zezowata mogli nawet zaszczuc, jakie to ma znaczenie? 🙂

  • Gośćbi pisze:

   Do d….pytanie z taką rodziną. Ma rację.

  • Gość ja pisze:

   A cóż to za władza,niech oni tam sobie będą,a chcesz żeby zostali w pracy twoimi zwierzchnikami,lepiej nie,niech robią co robią z tymi wszystkimi ,byle nie zrobią nie z nami

 • Gość pisze:

  Zenujacy ludzie. Do kona życia będą wywlekać swój dramat publicznie żeby z tego ciągnąć kasę.

  • Gość pisze:

   RF przypieczętowało chyba z sześć książek o Harrym i Meghan. Książek pełnych wymyślonych bzdur i hejtu. Czyli każdy idiota może o nich pisać, ale oni sami o sobie nie!!! A wystarczyło nie szczyć na nich, i RF miałby spokój, a oni jada bez opamiętania, to czas na głos z drugiej strony.
   Brawo Harry, ile można dać się gniic i prześladować.
   Pomijam ze Karol napisał autobiografie, w której obsmarował rodziców, i jakoś nikt go nie hejtuje.

  • Gość pisze:

   o nich też jeden idiota napisał. potem w sądzie zeznali, że nie mają z tą książką nic wspólnego, a potem wydało się, że z premedytacją ja podyktowali. teraz reality show, a potem kolejna książka napisana przez samego idiotę przez małe „i”. dręczą tę rodzinę i dręczą i to za co? za to, że psychopatka meganica nie dostała korony i władzy, której tak bardzo pragnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×