Beckhamowie zdjęciem córeczki zaimponowali światu. Wielu sławnych rodziców mogłoby się od nich uczyć

Victoria Beckham i David Beckham

Victoria Beckham i David Beckham

Victoria Beckham opublikowała zdjęcie Harper, a fani komentują metody wychowawcze jej i Davida. Co ich do tego skłoniło?

Victoria i David Beckhamowie od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, nie zważając na złe języki, które, co jakiś czas, donoszą o kryzysie, a nawet rozwodzie. Nie tylko realizują się zawodowo, ale także zawsze znajdują czas dla rodziny. Wychowują czworo dzieci, z czego najmłodsza, Harper, ma dziewięć lat.

Beckhamowie starają się zawsze wspólnie jeździć na wakacje. Nie inaczej było w tym roku. Wybrali się do Grecji, o czym poinformowali w social mediach. Zdjęcia willi, w której spędzali urlop, robiły wrażenie. Widać także, że między słynna para a ich dziećmi jest silna więź. David i Victoria świetnie sprawdzili się jako rodzice.

Zdjęcie Harper na Instagramie. Internauci komplementują Victorię i Davida

Harper to najmłodsze dziecko Beckhamów. Niemal od urodzenia towarzyszy Victorii podczas branżowych imprez. Pierwsze zdjęcia paparazzi zrobili jej, gdy miała zaledwie dwa miesiące – zadebiutowała na salonach, uczestnicząc w pokazie wiosenno-letniej kolekcji swojej mamy. Od tego momentu razem regularnie pojawiają się na przeróżnych wydarzeniach.

Victoria, jak wiadomo jest projektantką mody. Nic więc dziwnego, że w szafie jej córki nie brakuje luksusowych ubrań, które powstały nie tylko według projektów Beckham, ale także topowych projektantów. Mimo to Harper zawsze wygląda tak, jak na dziewczynkę w jej wieku przystało. Na próżno szukać szokujących stylizacji, czy takich, które nie przystoją ośmiolatce.

Kiedy dzisiaj projektantka opublikowała kolejne zdjęcie z córką, która pozuje w T-shircie z oświadczeniem, że Posh wraca, pod postem zaroiło się od komentarzy. Część z nich dotyczyła metod wychowawczych Beckhamów. Dlaczego?

Fani zauważyli, że Victoria pozwala pozostać Harper dzieckiem. Po raz kolejny dziewczynka zapozowała w nienachalnej stylizacji, w zwykłej koszulce. Nie ma tu makijażu czy wydumanych fryzur.

  • Jak urocza mała dziewczynka. Zawsze ubrana odpowiednio do wieku, nie zmuszana do zbyt szybkiego dorastania.
  • Cudnie. Dobra robota, David i Victoria. Świetnie wychowaliście dzieci.
  • Inne gwiazdy powinny brać przykład – osmiolatka, to po prostu ośmolatka.
  • Wszystkie wasze dzieci sa świetne. Dobrze sie spisaliście. Harper jest słodka – piszą.

Trzeba przyznać, że mają rację. Na próżno szukać wielkich skandali z dorastającymi synami pary w rolach głównych czy szokujących zdjęć Harper. Brawo.


Harper Beckham na najnowszym zdjęciu

Harper Beckham na najnowszym zdjęciu

Harper Seven w nowej kampanii reklamowej

Harper Seven w nowej kampanii reklamowej

Romeo Beckham pokazał willę, w której rodzina spędza wakacje

Romeo Beckham pokazał willę, w której rodzina spędza wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×