Królowa Halloween pokazała, co przyszykowała na ten rok. Wielkie przygotowania Heidi Klum. Znowu będzie bomba!

Heidi Clum - Halloween 2022

Heidi Clum - Halloween 2022

Heidi Klum jak co roku świetnie przygotowała się do Halloween, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała swój upiorny strój. Internauci są zachwyceni.

Heidi Klum przez wiele lat organizowała imprezę z okazji Halloween, w której brały udział największe gwiazdy. Zaproszeni goście sięgali po upiorne stroje i próbowali stanąć w szranki z gospodynią o tytuł królowej nocy. Modelka była jednak nie do pokonania. Co roku zachwycała oryginalnymi strojami, które z reguły budziły przerażenie.

Nawet podczas pandemii nie zawiodła i uczciła Halloween. Udostępniła filmik w mediach społecznościowych, na którym pojawiała się razem ze swoim mężem Tomem Kaulitzem i czworgiem dzieci. W pewnym momencie w bohaterów uderzył piorun. Pociechy zmieniły się w zombie, które ścigały gwiazdę po całym domu.

Halloween 2021: Jak wyglądała Heidi Klum?

W 2021 roku modelka zrezygnowała ze swojego słynnego przyjęcia. Jak zdradziła w jednym z wywiadów:

Ponieważ to wszystko dzieje się teraz na świecie, czuję, że jest jeszcze za wcześnie, abym czuła się dobrze na imprezie. Więc nie zrobię tego ponownie w tym roku – mówiła Heidi Klum w rozmowie z TooFab.

Mimo wszystko zadbała o kostium, którym uczci Halloween. Modelka opublikowała nowy filmik na Instagramie, na którym pozuje topless tyłem do obiektywu. Uwagę przyciągają jej plecy – dzięki charakteryzacji można odnieść wrażenie, że widać kości. Gwiazda zadbała też o makijaż. Potargała rozpuszczone włosy.

Nigdy nie patrz wstecz, przeszłość to pustkowie horrorów

Jak zaprezentowała się w 2022 roku?

Halloween 2022. Tak przebrała się Heidi Klum

Heidi Klum już od rana dawała zapowiedzi tego, co czeka jej fanów. Pokazywała przygotowania do wielkiego finału. Modelka nie da sobie odebrać miana królowej Halloween.

A oto ostateczny efekt. Heidi jako wielki robak, to prawdziwy majstersztyk.

O tym, jak prezentowała się w poprzednich latach, przekonacie się, zaglądając do galerii. Trzeba przyznać, że jej kreatywność nie zna granic.


Heidi Klum - Halloween 2022

Heidi Klum - Halloween 2022

Heidi Klum - Halloween 2022

Heidi Klum - Halloween 2022

Heidi Klum - Halloween 2022

Heidi Klum - Halloween 2022

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dobrze wyglądają źałowac nie ma czego zawsze pacze wstecz dlatego jestem kim jestem a gó..no zawsze wypłynie dzieki inflancji rb vs rm 2:1 ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×