Królowa Halloween nie zawiodła! Przebranie Heidi Klum przejdzie do historii. To mistrzostwo świata

Heidi Klum - Halloween 2020

Heidi Klum - Halloween 2020

Halloween 2020 to po raz kolejny popis kreatywności ze strony niemieckiej supermodelki, Heidi Klum. Już od ładnych kilku lat jest uważana za królową tego święta. W tym roku zadebiutowali z nią mąż, Tom Kaulitz i dzieci. Zobaczcie.

Coroczna impreza na Halloween Heidi Klum została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa, ale ona nadal chciała zrobić coś fajnego, aby uczcić straszne święto. Zaangażowała swoją rodzinę i wyszło świetnie. Po raz kolejny udowodniła, że jej kreatywność nie zna granic.

Jak przebrała się Heidi Klum na Halloween 2020?

Heidi Klum jest niewątpliwą gwiazdą nie tylko wybiegów, ale też przebrań na Halloween. Co roku świat czeka, co też nowego wymyśli. W tym sezonie znowu nie zawiodła, a przy okazji do zabawy wciągnęła męża i dzieci.

Supermodelka nie może zorganizować corocznej imprezy na Halloween z powodu pandemii koronawirusa, nie powstrzymuje to jej jednak przed świętowaniem jej ulubionych świąt.

Klum, zagrała w krótkim horrorze wraz ze swoim mężem Tomem Kaulitzem i czwórką dzieci. Udostępniła 5-minutowy i 31-sekundowy film na Instagramie dla swoich fanów. Szczerze mówiąc, to naprawdę jest trochę przerażające. Sami zobaczcie.

Halloween wygląda inaczej w tym roku, ale to nie powinno powstrzymać nas od kreatywności w domu – napisała  – Bądź bezpieczny, bądź upiorny i spędzaj czas z rodziną.

W filmie Klum i jej mąż, starają się pokazać dzieciom 16-letniej Leni, 15-letniemu Henry’emu, 14-letniemu Johanowi  i 11-letniej Lou, że mogą się bawić w domu, mimo że Halloween w tym roku jest odwołane.

Rok 2020 to najgorszy rok w historii – powiedziało jedno z jej dzieci.

Ale to wszystko zmienia się w coś jeszcze bardziej złowieszczego, gdy uderza piorun, a dzieci zamieniają się w zmumifikowane zombie, które ścigają swoją mamę po całym domu.

W piątek Klum zapowiedziała, że nadchodzi coś specjalnego. Pokazała scenę z filmu wraz z podpisem:

Kim są te mumie zombie i co uczyniły z moich dzieci ?!

Podzieliła się również spojrzeniem zza kulis, kiedy jej najstarsze dziecko, Leni, zmieniano w jedno z przerażających stworzeń.

View this post on Instagram

@leniklum? or 🧟‍♀️? #HeidiHalloween2020

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Halloween jest w tym roku wyjątkowe, ponieważ otrzymuję pomoc od moich dzieci! – napisała w innym poście, w którym znalazło się zdjęcie czwórki jej dzieci ubranych w przerażające kostiumy i gotowe do filmowania.

Klum ma reputację chodzącego mistrza Halloween. W jednej ze scen przebrała się za drewnianą ścianę i tablicę ogłoszeń, by ukryć się przed dziećmi zombie. W piątek udostępnił film przedstawiający brązowy makijaż nakładany na jej ciało i poprosiła fanów, aby odgadli jej kostium. Oczywiście nikt nie mógł się tego domyślić — królowa tego święta jest jedna. Nie zawiodła i w tym trudnym roku.

Potem przebrała się za część marmurowej narzuty, aby ukryć się przed stworzeniami w jej domu.

Nie bez powodu Klum jest królową Halloween. Niektóre z jej poprzednich kostiumów jak przebranie się za Michaela Jacksona z teledysku „Thriller”, oszałamiającej staruszki, księżniczki Fiony z filmu „Shrek” czy strasznego kosmity z ubiegłego roku, przeszły już do historii.


Heidi Klum - Halloween 2020

Heidi Klum - Halloween 2020

Heidi Klum - Halloween 2020

Heidi Klum - Halloween 2020

Heidi Klum - Halloween 2020

Heidi Klum - Halloween 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×