Gwiazdy, które palą. Poznajcie 12 palaczy polskiego show-biznesu: Michał Wiśniewski, Antek Królikowski, Adam Zdrójkowski…

Gwiazdy, które palą

Gwiazdy, które palą

Przedstawiamy wam listę 12 palaczy show-biznesu. Wśród nich Wiśniewski, Królikowski i Zdrójkowski. Kto jeszcze lubi się zaciągnąć dymem?

Z uzależnieniem od nikotyny walczą miliony ludzi. Są wśród nich również aktorzy, piosenkarze i inne osoby z pierwszych stron gazet. Które polskie gwiazdy lubią sięgnąć po papierosa? Przedstawiamy wam listę 12 znanych osób, które choć były przyłapywane na paleniu, to nigdy nie przyznały, że w końcu udało się im rzucić zgubny nałóg.

Kto pali? Czy palacze już usiłowali rzucić nałóg? Czy towarzyszą im inne uzależnienia?

Gwiazdy, które palą: Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski nigdy nie stronił od używek. Lider zespołu Ich Troje jest nałogowym palaczem i to mimo tego, że cierpiał na nowotwór. W 2019 roku część mediów skrytykowała piosenkarza za to, że palił w obecności swojego wówczas 16-letniego syna Xaviera. Dziś Wiśnia dalej obnosi się z nałogiem.

Gwiazdy, które palą: Antoni Królikowski

Z nałogiem zmaga się też aktor Antoni Królikowski. Mąż Joanny Opozdy wiele razy raczył się dymkiem w przestrzeni publicznej. To jednak nie wszystko. W wywiadzie udzielonym kilka lat temu przyznał się, że palił marihuanę. Czy dalej korzysta z tej używki? Raczej nic na to wskazuje. Nie wiadomo też, czy Antek próbował rzucić zwykłe papierosy.

Oczywiście, że paliłem. Pierwszy raz zapaliłem na koncercie hiphopowym. Miałem wtedy 15 lat. Zapaliłem i w ogóle mi to nie podeszło. Potem jeszcze próbowałem, nie ukrywam tego, ponieważ młody człowiek chce spróbować wszystkiego – powiedział o marihuanie.

Gwiazdy, które palą: Agata Kulesza

W szponach nałogu znajduje się też Agata Kulesza. Do legendy przeszło już zdjęcie, na którym paliła podczas oscarowej gali. Media informowały w ubiegłym roku, że córka aktorki wielokrotnie namawiała ją do rzucenia papierosów. Czy udało się jej przekonać matkę do zmiany trybu życia? Tego niestety nie wiadomo.

Gwiazdy, które palą: Agata Trzebuchowska

Agata Trzebuchowska towarzyszyła Kuleszy na wspomnianym wcześniej zdjęciu. Także i ona raczyła się wówczas dymem papierosowym. Jak widać, palacze trzymają się razem.

Gwiazdy, które palą: Tomasz Jacyków

Po papierosy sięga też stylista Tomasz Jacyków. W przeszłości informował, że rzucił nałóg, ale już wkrótce potem znów widziano go palącego. W 2010 roku tabloidy zaatakowały go, gdy rzucił niedopałek na chodnik. Od tego czasu gwiazdor raczej unika wzbudzania sensacji i jeśli już sięga po papierosy, to robi to tak, żeby nie być zauważonym przez fotoreporterów.

Gwiazdy, które palą: Renata Dancewicz

Renata Dancewicz próbowała rzucić palenie. Udało się jej to na początku XXI wieku, ale później powróciła do nałogu. Szkoda.

Gwiazdy, które palą: Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska to jedna z współprowadzących Dzień dobry TVN. Gwiazda przed wieloma laty rzuciła palenie. Jakiś czas temu jednak znów przyłapano ją, gdy oddawała się nałogowi.

Gwiazdy, które palą: Maciej Maleńczuk

Palaczem jest również Maciej Maleńczuk. Rockman nie stronił też w życiu od innych używek. Jak sam przyznaje, wiele razy sięgał po alkohol oraz miękkie i twarde narkotyki.

Podtrzymywałem proceder, tyle że z dłuższymi przerwami. Trwał z 20 lat. Pamiętam, że już miałem ze cztery dyszki, byłem znaną osobą, a lubiłem sobie czasem przygrzać. Bardzo to długo trwało i uwierz mi, że gdybyś położyła teraz przede mną dobry towar, to ja bym go wziął – mówił o nałogu narkotykowym.

Gwiazdy, które palą: Adam Zdrójkowski

Sporym zaskoczeniem jest umieszczenie na tej liście Adama Zdrójkowskiego. Młody aktor popalał już w wieku 16 lat. Czy dalej jest palaczem? Mamy nadzieję, że nie.

Gwiazdy, które palą: Ania Dąbrowska

Na paleniu przyłapano też swego czasu Anię Dąbrowską. Piosenkarka absolutnie nie powinna tego robić. W końcu nałóg wpływa niekorzystnie na głos.

Gwiazdy, które palą: Hanna Lis

Do grona palaczy zalicza się też Hanna Lis. Dziennikarka była wielokrotnie przyłapywana na puszczaniu dymka. Niestety równie często deklarowała, że kończy z nałogiem i nie potrafiła wytrwać w postanowieniu.

Gwiazdy, które palą: Julia Wróblewska

Julia Wróblewska paliła już jako nastolatka. Czy dalej sięga po tytoń? Tego nie wiemy, ale nie mówiła nic o tym, że zerwała z nikotyną.

A wy lubicie sobie zapalić?


Michał Wiśniewski - prezentacja kalendarza charytatywnego na rzecz fundacji prof. Religi

Michał Wiśniewski - prezentacja kalendarza charytatywnego na rzecz fundacji prof. Religi

Michał Wiśniewski - sylwester 2021 Polsat

Michał Wiśniewski - sylwester 2021 Polsat

Antek Królikowski na pokazie Rodrigo De La Garza

Antek Królikowski na pokazie Rodrigo De La Garza

Komentarze

 • Gość euzebia pisze:

  Ale wiadomości,co ja teraz zrobię??? Jak z tym żyć.???Nie ma ciekawszych tematów???Pokój na świecie wisi na włosku a tu takie pierdoły.

 • GośćGosc pisze:

  Z Całym Szacunkiem. Ale to jest prywatna sprawa i wybor każdego człowieka. Decyzja należy do nas Nie jestem osobom palcom takie jest moje zdanie

 • Gość pisze:

  Po wszystkich dziewczynach niestety widać że palą!!! Maleńczuk wygląda jak stara kobieta no nie wiem czy od papierosów?

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi zwykli ludzie

 • Gość pisze:

  Ktoś musi dawać zarobić państwu. Akcyza za fajki i alkohol miłe widziana w budżecie.

 • Gość pisze:

  Fascynujący artykuł, a ile to ciekawych informacji dostarczył. Widać że nie macie o czym pisać i robicie to na siłę.

 • Gość pisze:

  Po suchej cerze widać kto pali no i po starym grubym głosie

 • Bogdan pisze:

  Paliłem 3 paczki dziennie radomskie sporty ekstra mocne, rzuciłem z dnia na dzień piwo przestałem pić bylo bardzo trudno w nocy povclem. Się. Cukierki miętowe pomogly 1 rok był męczący, teraz 30 lat nie pale i czuje się wyśmienicie, kondycha nie samowita

  • Gość pisze:

   A gdzie Rozenkowa Wieniawa brakuje dużo znanych

  • Papieros.w.dłoni.cicho.zgasł pisze:

   Ale kogo to odchodzi w sumie ? Ich zdrowie , ich pieniądze , ich troje . Nie ma ciekawszych informacji o gwiazdach ? Tylko te które puszczają „dymka „

  • Magda pisze:

   Brawo ty. Szacunek dla takich jak ty.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×