Wirtualna Polska

Gwiazdy, które mają 165 cm wzrostu. Jest ich naprawdę sporo. To nie tylko Madonna, Anna Mucha i Maja Bohosiewicz

Gwiazdy, które mają 165 cm wzrostu. Jest ich naprawdę sporo. To nie tylko Madonna, Anna Mucha i Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz, Madonna, Anna Mucha

Które gwiazdy mają 165 cm wzrostu? Wśród nich są znani Polacy. Do tego grona zaliczyć można m.in. Madonnę i Bruno Marsa.

Wirtualna Polska

Wielu z nas ma 165 centymetrów wzrostu. Nie za duże, ani zbyt małe są też gwiazdy światowego formatu. Wśród nich można wymienić m.in. Madonnę i Bruno Marsa. Także spore grono polskich gwiazd należy do „klubu 165”. Anna Mucha Maja Bohosiewicz to tylko niektóre przykłady! Kto jeszcze mierzy 165 centymetrów? Zapoznajcie się z naszą listą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Madonna – wzrost

Madonna to legenda muzyki pop. Raczej mało kto z was wiedział, że również i ona należy do „klubu 165”, ponieważ bardzo często porusza się w szpilkach. Gwiazda próbowała też sił w aktorstwie, ale jej role były zazwyczaj masakrowane przez krytyków. Hitami jej autorstwa są m.in. La Isla Bonita, Like A Prayer, Hung Up, Sorry.

Bruno Mars – wzrost

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bruno Mars jest jedną z najsłynniejszych gwiazd, które mają 165 centymetrów. Piosenkarz naprawdę nazywa się Peter Gene Hernandez i ma korzenie filipińsko-portorykańskie. Jest znany z utworów, takich jak: Smokin Out The Widow, Leave Door Open, Uptown Funk, The Lazy Song, Grenade. Wzrost po prostu mu pasuje i doskonale współgra z jego urodą.

Daniel Radcliffe – wzrost

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Daniel Radcliffe to brytyjski aktor, który wcielił się w rolę Harry’ego Pottera. Możecie go też kojarzyć m.in. z Kobiety w czerni Na śmierć i życie. Trzeba przyznać, że Daniel nigdy nie był zbyt wysoki w porównaniu do rówieśników. Doskonale było to widać na planie Harry’ego Pottera. Wzrost tylko dodaje mu urody i dopełnia jego wizerunek!

Wirtualna Polska

Emma Watson – wzrost

Emma Watson, czyli Hermiona Granger z Harry’ego Pottera, również mierzy 165 centymetrów. Talent Emmy mogliśmy też podziwiać w obrazach jak: Piękna i Bestia czy Colonia. Stosunkowo niewysoki wzrost nie przeszkodził Emmie w prowadzeniu kariery modelki.

Miley Cyrus – wzrost

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Także Miley Cyrus ma 165 centymetrów. Gwiazda zdobyła popularność dzięki wcielaniu się w tytułową rolę w serialu Hannah Montana. Później postawiła już na karierę typowo muzyczną. Często budzi sensacje poprzez kontrowersyjne zachowania i stroje w trakcie koncertów. Jej popularnymi piosenkami są: Wrecking Ball, 23, Mother’s Daughter, Midnight Sky.

Wirtualna Polska

Selena Gomez – wzrost

Selena Gomez to kolejna gwiazda wypromowana przez Disney Chanel. Aktorka zdobyła popularność dzięki występom w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Dziś prowadzi karierę muzyczną. Do jej popularnych utworów zalicza się: Lose You To Love Me, Love You Like A Love Song, Come & Get It.

Roman Polański – wzrost

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Umiejscowienie na tej liście Romana Polańskiego raczej nie jest sporym zaskoczeniem. Reżyser jest odpowiedzialny za obrazy, takie jak: Nóż w wodzie, Nieustraszeni pogromcy wampirów, Dziecko Rosemary, Chinatown, Frantic, Pianista, Oliver Twist, Oficer i szpieg. Taki dorobek umiejscowił go w gronie absolutnych legend światowego kina.

Magdalena Ogórek – wzrost

Wirtualna Polska

Magdalena Ogórek też może poszczycić się 165 centymetrami. Dziennikarka znana z TVP zaczynała karierę jako kandydatka SLD w wyborach prezydenckich. Dziś chyba nie trzeba jej przedstawiać żadnemu Polakowi. Magdalena jest też autorką kilku książek historycznych (sama ma tytuł naukowy doktora).

Anna Mucha – wzrost

Również drobniutka Anna Mucha znalazła się w tym gronie. Aktorka jest znana głównie za sprawą roli w M jak miłość, choć już jako dziecko wystąpiła w Liście Schindlera Spielberga! Baczni obserwatorzy show-biznesu na pewno pamiętają jej słynny związek z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, który dobrze wspomina ją po dziś dzień.

Maja Bohosiewicz – wzrost

Maja Bohosiewicz zamyka naszą listę. Aktorka ograniczyła swoją karierę aktorską i skupiła się na byciu influencerką. Jej losy są doskonale znane stałym czytelnikom naszego portalu. Maja cieszy się dobrą pogodą w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, skąd regularnie organizuje sesje Q&A dla fanów.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×